مجوز FDA پلکسر پلاس

دستگاه پلکسر پلاس فرکشنال

دستگاه پلکسر پلاس فرکشنال ، ساخت شرکت GMV ایتالیا، به عنوان اولین دستگاه پلاسما در جهان است که با بهره گیری از pure plasma بهترین نتیجه درمانی را در حوزه پوست و زیبایی و چشم پزشکی ارائه می دهد. دستگاه پلکسر جز معدود دستگاه های پلاسما در جهان است که موفق به دریافت تاییدیه FDA شده است.

مقاله مرتبط : بلفاروپلاستی

دستگاه پلکسر پلاس

دستگاه پلکسر در حوزه چشم پزشکی بیش از 19 بیماری سطح چشم را بدون نیاز به بیهوشی و بدون جراحی درمان می کند. پلکسر چند منظوره است و همانطور که از نظر علمی ثابت شده، این دستگاه هم بر روی پوست و هم سطح چشم کاملا ایمن و موثر عمل می کند.

مزایای درمان با پلکسر

• در مطب پزشک انجام می شود و نیازی به انتقال بیمار به اتاق عمل نیست.
• نیازی به بی حسی و بخیه زدن نیست
• با هزینه کم انجام می شود
• نتیجه نهایی برای بیماران بی خطر و با کمترین دوره نقاهت و برای پزشکان خوشایند است.

نشان استاندارد FDA یک گواهینامه بین المللی است که توسط سازمان غذا و داروی امریکا Food and Drug Administration صادر می شود. سازمان غذا و داروی امریکا زیر مجموعه وزارت بهداشت و سلامت ایالات متحده آمریکا بوده و مسئولیت بررسی وضعیت کلیه محصولات تولیدی در زمینه های غذایی و آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی، تجهیزات پزشکی و داروها را بر عهده دارد.

مدرک FDA به معنای به رسمیت شناختن شرکت تولید کننده و یا محصول تولید شده توسط سازمان غذا و داروی امریکا در خصوص بهداشتی بودن و سلامت عمومی آن شرکت یا آن محصول بوده و مجوز ورود به بازارهای امریکا و اروپا را دارد.

دستگاه پلکسر پلاس با دریافت تاییدیه FDA وارد بازارهای اروپایی وامریکایی شده است و از این پس قادر است با محصولات مشابه خود در بازارهای جهانی رقابت کند. شرکت مداریا تنها نماینده رسمی فروش دستگاه پلکسر پلاس فرکشنال در ایران
برای اطلاعات بیشر لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

اینستاگرام مداریا را دنبال کنید.

دستگاه جوانسازی پلک پلکسر

مقاله مرتبط : شالازیون