رژیم کانادایی | همه آن چیزی که باید بدانیم

بیش تراز 50نوع رژیم های کوتاه مدت با بازدهی سریع مانند رژیم سه روزه سوپ کلم، رژیم پروتئین،رژیم کتوژنیک،رژیم میوه و… وجود دارد که متاسفانه افراد زیادی از آنها پیروی می کنند. هر یک از این رژیم ها معایب منحصر به فرد و مخصوص خود را دارند.

به طور کلی ، اکثر کانادایی ها یک رژیم غذایی عمدتاً “غربی” را که کاملاً مشابه رژیم غذایی آمریکایی ها و اروپایی ها است ، با تمرکز زیاد روی محصولات حبوبات و لبنیات فرآوری شده ، گوشت گاو و مرغ مزرعه ، برخی از میوه ها و سبزیجات پخته شده تازه و مقدار نمک و شکر را دارند.

رژیم کانادایی تا حدی شبیه به رژیم مدیترانه ای است، در این رژیم نیز توصیه می شود نصف بشقاب خود را از سبزیجات پر کنید، یک چهارم آن حاوی غلات و یک چهارم دیگر حاوی پروتئین و گوشت بدون چربی است. در ادامه یک وعده غذایی مغذی با در نظر گرفتن این مواد خوراکی را بازسازی می کنیم.

سبزیجات و میوه ها

یک الگوی غذایی سالم برای پیشگیری از انواع بیماری های قلبی و عروقی باید سرشار از سبزیجات و میوه ها باشد تا به این ترتیب فیبر، انواع ویتامین ها، مواد معدنی و آنتی اکسیدان به بدن برسد.

در کانادا امکان رشد انواع میوه ها و سبزیجات وجود دارد، از جمله: سبزیجات دارای برگ سبز، مانند کلم پیچ، اسفناج، سبزی خردل، کاهو، کلم، چغندر سوئیسی، مرزه تابستانی و غیره.

انواع سبزیجات دیگری که مصرف آنها در رژیم غذایی توصیه می شود، عبارتند از: بادمجان، گل کلم، کدو سبز، بروکلی، پیاز، سیر، گوجه فرنگی، کرفس، تربچه، قارچ، فلفل، سیب زمینی شیرین و غیره.

میوه های مصرفی در رژیم کانادایی نیز عبارتند از: سیب، گلابی، طالبی، انواع توت ها، هندوانه، هلو، آلو، انگور و غیره.

غلات کامل

یکی دیگر از ویژگی های رژیم کانادایی وجود غلات کامل در این رژیم است. بررسی ها نشان داده اند که غلات کامل نسبت به غلات تصفیه شده فیبر بالاتری دارند و به شکل موثرتری از قلب محافظت می کنند.

حذف کامل غلات تصفیه شده از رژیم غذایی کار دشواری است، اما توصیه می کنیم میزان مصرف این نوع غلات را به حداقل برسانید و سعی کنید غلات کامل بیشتر مصرف کنید. بررسی ها نشان داده اند در سه وعده غذایی خود غلات کامل مصرف می کنند، به میزان 20 تا 30 درصد کمتر از دیگران در معرض خطر ابتلا به بیماری های قلبی هستند.

برخی غلاتی که در رژیم کانادایی مورد استفاده قرار می گیرند، عبارتند از: جو دو سر، کینوا، برنج وحشی، گندم سبوس دار، گندم سیاه و ذرت. جالب است بدانید برنج سفید و برنج قهوه ای در کانادا کشت نمی شود که به عنوان یک محصول وارداتی در فروشگاه ها موجود است.

پروتئین

یکی دیگر از مواد غذایی در رژیم کانادایی پروتئین است. در رژیم مدیترانه ای پروتئین مصرفی اغلب گیاهی است، اما در رژیم کانادایی پروتئین های حیوانی بیشتر مصرف می شوند، از جمله مرغ، ماهی، تخم مرغ و محصولات لبنی.

برخی منابع پروتئین های گیاهی عبارتند از: دانه های سویا، عدس، نخود، لوبیا قرمز، دانه های کتان، دانه های چیا، تخمه آفتابگردان، دانه های کدو تنبل، انواع آجیل، فندق و گردو و چربی های امگا 3.

کانادایی ها معمولاً روزانه سه وعده غذایی معمولی میل می کنند ،صبحانه ، ناهار و شام که هر یک کاملاً مشخص است.

اصول رژیم کاندایی

وعده صبحانه رژیم کانادایی

اولین وعده ای که در صبح و در رژیم کانادایی خورده می شود تا سوخت روز را تأمین کند، وعده ی صبحانه می باشد

غذاهای سنتی رژیم کانادایی در وعده صبحانه در کانادا عبارتند از: تخم مرغ ، سوسیس گوشت سرخ شده یا بیکن ، سیب زمینی سرخ شده ، نان برشته شده ، پنکیک (یا نان تست فرانسوی با تخم مرغ) و شربت ، غلات یا جو.

برای کسانی که در رژیم کانادایی صبح ها عجله دارند ، وعده صبحانه فقط ممکن است از یکی از موارد فوق انتخاب شود .اما برای کسانی که وعده ی صبحانه در رژیم کانادایی را جدی می گیرند ، صبحانه شامل همه موارد ذکر شده می باشد.

وعده ناهار رژیم کانادایی

ناهار در رژیم کانادایی اغلب می تواند یک وعده غذایی سبک باشد ، زیرا به طورمعمول در رژیم کانادایی ناهار ظهر یا حدود ظهر میل می شود، زمانی که بیشتر کانادایی ها هنوز در محل کار هستند.

غذاهای سنتی ناهار رژیم کانادایی از آن دسته از غذاهایی هستند که قابل حمل بوده یا تهیه آن آسان هستند ، مانند ساندویچ ، سوپ یا سالاد.

وعده شام رژیم کانادایی

تقریباً همیشه بزرگترین وعده غذایی رژیم کانادایی ها است ، وعده غذایی که پس از یک روز کار طولانی مشتاقانه از آن لذت می برند.

این تمایل برای لذت بردن از وعده غذایی شام و لذت بخش بودن این وعده در رژیم کانادایی ، به این معنی است که کانادایی ها تمایل دارند چیزهای مختلفی برای صرف شام در رژیم کانادایی داشته باشند.

به طور کلی ، شام های کانادایی در رژیم کانادایی معمولاً یک غذای بزرگ گوشتی مانند سینه مرغ ، استیک ، گوشت خوک ، همبرگر یا گوشت گاو خرد شده، سبزیجات پخته شده (معمولاً هویج ، نخود فرنگی ، لوبیای سبز ، گل کلم ، کلم بروکلی یا ذرت) ، برنج ، ماکارونی ، سیب زمینی یا نان می باشد.

به طور کلی وعده های غذایی که یک کانادایی صرف می کند به شرح زیر است. در ادامه قصد بر این است یک رژیم کانادایی به منظور رسیدن به تناسب اندام و لاغری بیان شود.

همه چیز درباره رژیم لاغری کانادایی و باید و نبایدهایش

رژیم لاغری کانادایی در 15 روز لاغرتان می کند اما ! برنامه غذایی رژیم کانادایی چیست و چگونه موجب کاهش وزن می شود؟ چه کسانی نباید رژیم لاغری کانادایی را پیش بگیرند و دهها سوال و جواب دیگر.

اگر جزو افرادی هستید که همواره به فکر لاغری سریع در مدت زمان کم می باشید حتما اسم رژیم کانادایی را شنیده اید ، رژیمی که در 12 یا 15 روز لاغری سریع و کاهش وزن برق آسا را می تواند برایتان به ارمغان داشته باشد.

اما عوارضی جبران ناپذیرزیادی را نیز ایجاد خواهد کرد .در این مقاله شما را با رژیم کاانادایی و عوارض و مزایای احتمالی آن آشنا می کنیم.

برنامه غذایی رژیم لاغری کانادایی 15 روزه

روز اول رژیم کانادایی

صبحانه:یک فنجان قهوه+یک حبه قند
ناهار:2عدد تخم مرغ سفت آبپز+اسفناج پخته+یک عدد گوجه فرنگی
شام:300گرم گوشت پخته یا کبابی+کاهو+ آب لیموترش

روز دوم رژیم کانادایی

صبحانه:یک فنجان قهوه+ یک حبه قند
ناهار:10ورق کالباس مرغ+یک لیوان ماست کم چرب
شام:300گرم گوشت کبابی یا پخته+کاهو +آب لیموترش

روز سوم رژیم کانادایی

صبحانه:یک فنجان چای+ 2عدد خرما
ناهار:نصف سینه مرغ پخته یا کبابی+کاهو بدون آبلیمو
شام:سالاد کرفس+کلم+گوجه فرنگی+سس آبلیمو

روز چهارم رژیم کانادایی

صبحانه:یک فنجان قهوه+یک حبه قند+ یک ورق نان تست
ناهار:یک لیتر آبمیوه ترجیحا آب سیب یا هویج+یک لیوان ماست کم چرب
شام:2عدد تخم مرغ آبپز+هویج پخته رنده شده+200گرم پنیر رژیمی یا کم نمک

روز پنجم رژیم کانادایی

صبحانه:یک فنجان قهوه+ یک حبه قند+ یک ورق نان تست
ناهار:یک عدد ماهی پخته یا کبابی کامل+ یک قاشق چای خوری کره+ آبلیمو
شام:نصف سینه مرغ+ کاهو+ آبلیمو+ روغن زیتون

روز ششم رژیم کانادایی

صبحانه:یک فنجان چای+ 2عدد خرما
ناهار:10ورق کالباس مرغ+ یک فنجان ماست کم چرب
شام:نصف سینه مرغ+ کاهو+ آبلیمو+ روغن زیتون

روز هفتم رژیم کانادایی

صبحانه:یک فنجان قهوه+ یک حبه قند+ یک ورق نان تست
ناهار:2عدد تخم مرغ سفت آبپز+ یک ورق کالباس+ کاهو
شام:سالاد کلم+ گوجه فرنگی+ سس آبلیمو+ یک عدد میوه

روز هشتم رژیم کانادایی

صبحانه:یک فنجان قهوه+ یک حبه قند
ناهار:نصف سینه مرغ پخته یا کبابی+ کاهو+ آبلیمو
شام:300گرم گوشت کبابی یا پخته+کاهو+ آبلیمو+ یک عدد میوه

روز نهم رژیم کانادایی

صبحانه:یک لیوان شیر
ناهار:نصف سینه مرغ پخته یا کبابی+ کاهو+ آبلیمو
شام:سالاد کاهو+ خیار+ گوجه فرنگی+ سس آبلیمو+ یک عدد میوه

روز دهم رژیم کانادایی

صبحانه:یک فنجان قهوه+ یک حبه قند+ یک ورق نان تست
ناهار:یک لیتر آبمیوه ترجیحا آب سیب یا هویج+ یک لیوان ماست کم چرب
شام:یک عدد تخم مرغ آبپز+ یک هویج پخته شده+ 200گرم پنیر رژیمی یا کم نمک

روز یازدهم رژیم کانادایی

صبحانه:یک فنجان قهوه+ یک حبه قند+ یک ورق نان تست
ناهار:یک عدد ماهی پخته یا کبابی کامل+ یک قاشق چای خوری کره+ آبلیمو
شام:نصف سینه مرغ+ کاهو و کرفس

روز دوازدهم رژیم کانادایی

صبحانه:یک لیوان چای+ 2عدد خرما
ناهار:2عدد تخم مرغ سفت آبپز+ یک هویج پخته شده
شام:نصف سینه مرغ+ کاهو و کرفس

روز سیزدهم رژیم کانادایی

صبحانه:یک لیوان شیر
ناهار:گوشت یا مرغ پخته یا کبابی+ گوجه فرنگی و سس آبلیمو+ سالاد کاهو
شام:سوپ آب مرغ یا آب گوشت+ 2عدد نان تست+ 2عدد میوه

روز چهاردهم رژیم کانادایی

صبحانه:یک لیوان چای+ یک ورق نان تست با عسل
ناهار:5ورق کالباس مرغ+ گوجه فرنگی+ یک عدد خیارشور + 2 ورق نان تست
شام :نصف سینه مرغ + سالاد کاهو + خیار + گوجه فرنگی + یک عدد میوه

روز پانزدهم رژیم کانادایی

صبحانه :یک لیوان شیر
ناهار :گوشت یا مرغ کبابی یا پخته شده + سالاد خیار و گوجه فرنگی
شام :سوپ آب مرغ یا گوشت + 2 ورق نان تست + 2 عدد میوه

در رژیم کانادایی دو سوال کلیدی که چاق ها باید از خود بپرسند!

همه افراد می دانند وزن بدن با کم خوری کاهش می یابد اما باید تمام افراد چاق دو سوال مهم را از خود بپرسند.

سوال اول :«چه قدر از حجم غذای دریافتی روزانه را باید کم کنیم تا وزن کاهش یابد؟» سوال دوم :« در الگوی مصرف غذایی مان چه تغییری بدهیم تا در کوتاه یا دراز مدت صدمه ای به بدن مان وارد نشود» یا «با رعایت چه الگوی غذایی میزان سلامتم را ارتقا دهم؟

گرسنگی حس خوشایندی نیست و برای افرادی که برای لاغر شدن به عمد به گرسنگی شان پاسخ نمی دهند مانند شکنجه می ماند. اما آیا با گرسنگی های شکنجه آور ما به وزن ایده آل مان نزدیک می شویم؟ پاسخ این پرسش ها را تنها یک متخصص تغذیه می داند .

او می تواند با دانشی که در این زمینه دارد ، شرح حال و شرایط بیمار را بسنجد و راهکارهای مناسب برای رسیدن به وزن ایده آل را برای او در نظر بگیرد. اما نکات تجویز شده برای هر فرد است و همه افراد نمی توانند از یک نسخه پیروی کنند.

 سه نکته مهم درباره رژیم کانادایی

1. میزان کالری دریافتی روزانه رژیم کانادایی حدودا بین 800 تا 1000 کالری و کمتر از 1000 کالری است، پس این رژیم دریافت انرژی را در افراد کاهش می دهد، اما چه مقدار از کالری روزانه برای کاهش وزن باید کم شود؟

2. گروه غلات در رژیم کانادایی بسیارکم وجود دارد به طوری که غلات در اکثر روزها در این برنامه غذایی حذف شده و یا اگردر صورت وجود بسیار کم است.

درحالی که بسته به سن، جنس و انرژی دریافتی فرد باید بین 6 تا 11 واحد در شبانه روز غلات مصرف کند. به غیر از غلات مصرف میوه هم در رژیم کانادایی بسیار کم است، در حالی که مصرف میوه با توجه به سن، جنس و انرژی دریافتی فرد باید روزانه بین 2 تا 4 واحد باشد.

3. باید در رژیم های غذایی تنوع وجود داشته باشد اما در رژیم کانادایی تنوع وجود ندارد.
با گرفتن این رژیم کانادایی این سوال ایجاد می شود که آیا 15روز تبعیت کردن از این رژیم غذایی آسیبی به جسم وارد نمی کند و بعد از این مدت می توان بدون هیچ آسیبی به وزن ایده آل خود رسید یا به زندگی در شرایط جسمی سالمی ادامه داد؟

بعد از هوا اولین چیز مورد نیاز انسان برای زنده ماندن غذا خوردن و آشامیدن است.

پس خوردن غذا خوردن همیشه با ما همراه است و نمی توان با یک تغییر 15روزه به وزن دلخواه خود برای تمام عمررسید بنابراین باید رژیم غذایی مناسبی را پیروی کنیم. رژیمی که آسیبی به سلامتی نرساند و بتوانیم تا آخر عمر آن را انجام دهیم .

اگر رژیم غذایی این خصوصیات را نداشته باشد با شکست روبرو می شود زیرا هیچ فردی نمی تواند با رعایت 15روز یا 3 روز رژیم غذایی به وزن ایده آل برسد زیرا در این مدت کم ممکن است آسیب جسمی یا روحی ببیند.

مقاله مرتبط: لاغری شکم

معایب و عوارض رژیم لاغری کانادایی

معایب رژیم کاندایی

وزن بالا بهتر است یا نوسان وزن؟

گرفتن رژیم کانادایی منجر به کاهش وزن فوری در افراد می شود مثلا کسی که وزنش 102کیلوگرم است و در مدت کوتاهی این وزن را به 90کیلوگرم می رساند، اما باید توجه داشته باشید که به فاصله زمانی کوتاه این وزن برمی گردد.

بالا بودن وزن همواره برای افراد خطراتی به همراه دارد اما عوارض این کاهش و افزایش وزن کوتاه مدت چند برابر بیشتر از وزن بالا است و اگر وزن بالا ثابت بماند بهتر از نوسان وزن است . در افراد این روند کاهش وزن سریع می تواند درصورتی موثر باشد که این کاهش و افزایش وزن جنس بافت های بدن را تغییر دهد.

15روز رژیم کانادایی چه بلایی سرتان می آورد؟!

در رژیم غذایی علمی سعی می شود با تنظیم رژیم غذایی چربی های اضافه بدن حذف شود، در صورتی که با تبعیت از این دسته از رژیم های غذایی (شبیه رژیم کانادایی) که مقدار عمده یک گروه غذایی حذف می شود، در چند روز و خیلی سریع بافت های ماهیچه ای ازبین می روند.

همچنین اگر وزن دوباره به میزان سابق یا حتی بیشتر بازگردد نه تنها بافت چربی ازدست رفته بازنمی گردد، بلکه به جای آن بافت های چربی جایگزین می شوند که بیشتر هم در اطراف شکم تجمع پیدا می کنند که اصلا وضعیت خوبی نیست.

هرچه نسبت بافت چربی در بدن بالاتر باشد، سوخت و ساز کاهش پیدا می کند به همین دلیل در نوبت های بعدی که قصد کاهش وزن دارید، وزن تان به سختی کاهش پیدا می کند.

عوارض مهم رژیم کانادایی

• ریزش مو
• کم خونی
• کمبود ریز مغذی ها
• کمبود ویتامینB
• پوکی استخوان
• یبوست مزمن
• برهم خوردن تنظیم عادت ماهانه در خانم ها
• سنگ کیسه صفرا
• ابتلا به بیماری های عفونی

 عصبانیت های زودهنگام

رژیم های کوتاه مدت ازجمله رژیم کانادایی، با توجه به کاهش وزن سریع در کوتاه مدت هیچ وقت به عنوان یک رژیم علمی شناخته نشده اند زیرا کاهش وزن به دلیل از بین رفتن آب میان بافتی بدن است. رژیم هایی که در آن به سرعت وزن کاهش می یابد، چربی ها را از بین نمی برند .

از نظر علمی، رژیمی اصولی است که به تدریج چربی های اضافی بدن را از بین ببرد و به سلامتی افراد کمک کند . رژیم های غذایی کم کالری ازجمله رژیم کانادایی، باعث حذف چربی ها از بدن نمی شوند.

به طوری که بعد از پایان یافتن این دسته از رژیم های غذایی، دوباره وزن بازمی گردد و در این بازگشت، بافت های ازدست رفته ترمیم نمی شوند. ازعوارض تبعیت از رژیم های چند روزه مثل رژیم کانادایی پیری پوست زودرس، افتادگی پوست و چین و چروک هستند.

رژیم کانادایی برای چه کسانی مفید نیست بلکه خطرناک است؟

افرادی که در میانسالی یا در آستانه سالمندی قرار دارند زیرا تحلیل های ایجاد شده در این افراد برگشت پذیر نیستند. از 35سالگی به بعد فعالیت استخوان سازها خیلی کمتر از عوامل استخوان خوار (عواملی که باعث می شوند استخوان مواد لازم خودرا ازدست بدهد) هستند.

افراد نوجوانی که در مرحله رشد هستند و بدن شان به انواع ریزمغذی ها و ویتامین ها نیاز دارد. عوارض استفاده از رژیم های زودگذر در نوجوانان عدم رشد قدی است.

بانوان، زیرا پیروی از این رژیم کانادایی می تواند سلامت جسمی بانوان را در خطر اندازد و در همین راستا سلامت نسل آینده نیز به علت نقش بانوان در پرورش جنین در بدن شان به خطر افتد.

رعایت برنامه غذایی درست عاملی است که باعث می شود وزن شما ثابت بماند و رژیم نگه دارنده در پایان دوره 15 روزه نمی تواند وزن را ثابت نگه دارد . تغذیه نادرست به آرامی روی جسم افراد تاثیر می گذارد.

مثلا فردی که در روز 2 عدد شیرینی می خورد باید در نظر بگیرد که این شیرینی بعد از یک سال در بدن تبدیل به چه ماده ای می شود و چه پیامدی به دنبال دارد.

خیلی مهم است که درست‌ترین روش کاهش وزن را برای متناسب کردن خودتان پیدا کنید و هیچوقت به سراغ قرص‌ها و مکمل‌های لاغری که این روزها تبلیغات آن را همه جا می‌بینید، نروید.

اگر بتوانید یک رژیم‌غذایی سالم و درست را با یک برنامه تکمیلی ترکیب کنید، آنوقت این می‌تواند برگ عبورتان برای سریع‌ترین راه برای کاهش وزن به طور طبیعی باشد.

اولین و مهمترین چیزی که باید به خاطر داشته باشید این است که به هیچ عنوان نباید وعده‌های غذایی را حذف کنید یا وعده‌های نامنظم داشته باشید. اگر فکر می‌کنید که نخوردن یک یا دو وعده غذایی و خوردن یک وعده سنگین در روز کمکتان می‌کند، اشتباه می‌کنید.

همچنین باید حتماً هدف واقع‌بینانه برای کاهش وزنتان داشته باشید و سعی کنید به آن هدف برسید. همیشه به خاطر داشته باشید که تا حد مشخصی می‌توانید با ورزش سخت و یک برنامه‌غذایی متعادل و سالم به بدنتان فشار بیاورید.

برای لاغری بدون عوارض می توان از روش های غیر تهاجمی بسیاری استفاده کرد

از بین بردن چربی های بدن کار ساده ای نیست. چربی در بخش های مختلف بدن از جمله شکم، علاوه بر اینکه یکی از عوامل بروز بسیاری از بیماری هاست، منجر به بروز نفخ و همچنین بروز حس ناخوشایند نسبت به اندام خود در فرد می شود.

خوشبختانه استراتژی های زیادی برای کاهش اندازه دور کمر و لاغری شکم و تناسب اندام وجود دارد.

بایدها و نبایدهای رژیم کانادایی

تقریبا همه ما می دانیم که برای کاهش وزن و لاغر شدن شکم لازم است میزان کالری دریافتی را کاهش دهیم. گفته می شود برای کاهش 0.5 تا 1 کیلوگرم در هفته، لازم است کالری دریافتی روزانه خود را به میزان 500 تا 1000 کالری کاهش دهید.

اما این نکته را به یاد داشته باشید که کاهش بیش از حد کالری روزانه نه تنها به لاغری شکم کمک نکرده، بلکه می تواند نتیجه معکوس داشته باشد. کاهش شدید کالری دریافتی باعث کاهش میزان متابولیسم و یا کاهش میزان کالری سوزی در طول روز شود.

خیلی‌ از شما شاید تا امروز به دنبال راه‌های مختلف بوده‌اید که بدون سختی کشیدن وزنتان را پایین بیاورید. شاید ورزش‌های مختلف از یوگا گرفته تا دویدن و بدنسازی را امتحان کرده باشید اما نتوانسته‌اید از شر چربی‌های اضافه بدنتان خلاص شوید.

اگر اضافه‌وزنتان و کاهش متابولیسم در اثر رژیم های مختلف مثل رژیم کانادایی یکی از نگرانی‌های شماست، استفاده از دستگاه های لاغری و تناسب اندام مداریا می‌تواند پاسخی قطعی، دائمی و بدون عوارض محتمل رژیم کانادایی برای شما باشد.

رژیم کتوژنیک نبز یکی از محبوب ترین رژیم های غذایی در سراسر جهان است که برای لاغری سریع و بهبود سلامت جسمی مورد استفاده قرار می گیرد و شما میتوانید از این سبک رژیم هم استفاده کنید.

دستگاه های لاغری مداریا

دستگاه امپریوم مد 400

ایمپریوم¬مد ۴۰۰ یک سیستم رادیوفرکانس-کویتیشن بسیار پرتوان، ساخته¬ی کمپانی brera ایتالیا و دارای ثبت اختراع دیاترموکنترکشن است. دیاترمی یا گرمایش درون¬زاد، افزایش دما در بافت¬ها به ازای عبور جریان رادیو فرکانس از آن‌هاست.

دستگاه اسلیم فیت

چگونه به تناسب اندام کمک میکند؟

رفتارهای ورزشی و عادت های حرکتی ، رژیم غذایی و چگونه خوردن، چاقی و ناهنجاری هورمونی، زمینه های فامیلی و اقلیمی، همگی از جمله فاکتورهای اثرگذار در فرم بدن و ناخشنودی از تناسب اندام می باشد.

همه ی این فاکتورها از طریق تغییرات در پوست ، چربی ، سلولیت و ماهیچه ها، نازیبایی اندام را رقم می زنند و دستگاه اسلیم فیت برای هرکدام از آنها برنامه ای تخصصی دارد.

دستگاه ام کویتیشن لیپوسوئیپ

LipoSweep نخستین سیستم از نسل جدید سیستم های اولتراسوند کویتیشن است که برخلاف تکنیک های گذشته ی غیر تهاجمی لاغری با کویتیشن، به جای تنها یک فرکانس، از یک طیف فرکانسی اولتراسوند برای لاغری،

رفع چاقی های موضعی و تناسب اندام با کاهش بافت چربی شکم ، پهلو و از بین بردن سلولیت و پوست پرتغالی باسن و ران استفاده می کند.

دستگاه ام کر

آرشیتکتی برای مهندسی تضمینی بافت همبند تا تناسب اندام

این سیستم وکیوم رولینگ یا رول مکشی جدید، ترکیبی از توانمندی، سادگی و با پروتکل های اجرایی بسیار نوین است. در مدل جدید mCare N6 با یک پروتکل اجرایی بیولوژیک چربی های مقاوم در برابر ورزش های سنگین و رژیم های غذایی طاقت فرسا در کم تر از 15 دقیقه آزاد خواهند شد و در نتیجه پوست صاف تر و جوان تری حاصل می شود.

دستگاه کرایو

کرایو چیست؟

کرایولیپولیز جدیدترین تکنولوژی در تناسب اندام است که به «فریز چربی» نیز شناخته می شود.

در جایی که درمان های لیزری و پیروی از رژیم های غذایی نادرست نمی تواند منجر به پیشگیری از بروز چاقی های موضعی شود، mCryo2 سلول های چربی را با فرآیند فوق العاده ای به تدریج از بین می برد.

دستگاه درم آپ ( آر اف شش گانه )

لیفت، , لیپو، , ابلیتیو

تکنولوژی SIX WAVE یا فرکانس های شش گانه ی رادیوفرکانس مداریا به کار رفته در دستگاه درم آپ dermup شاهکاری در فن آوری است که دارای بسامدهای رادیویی چندگانه ی کنترل شده برای دیاترمی(دمای درونزاد) است.

مرتبط