فروش اقساطی محصولات مداریا

امروز خرید کنید، قرن بعد پرداخت کنید!!

انسان در طول تاریخ با مسائل زیادی روبرو شده است که در برخورد با هر کدام از آنها قدمی در راستای تکامل برداشته است. حضرت مولانا رنج را مایه کمال انسان دانسته و علت نگرانی ما از آن را جهل عنوان می کند. در حقیقت همانگونه که سنگ طلا با گداختن در کوره به تدریج پاک می شود، رنج مایه خلوص انسان از آلودگی ها و دلیل اصلی فرگشت و تکامل انسان است.

جامعه جهانی امروز با ویروس مرموز کرونا دست و پنجه نرم می کند و این ویروس هم مانند بسیاری از مشکلات بشر باعث رشد و تکامل او خواهد شد. اما در تمام طول تاریخ انسان های پاک نهادی سعی در حل مسائل پیش آمده و کمک به هم نوعان خود جهت عبور از بحران ها نموده اند که در تاریخ جاودانه شدند و امروز هم کادر درمان وظیفه خطیر عبور انسان از این تنگنای تاریخی را به عهده گرفته است و با جانفشانی و ایثار در حال انجام رسالت خویش است.

جشنواره مداریا

شرکت دانش بنیان مایا اسلیم آریا به پاس قدر دانی از کادر زحمتکش پزشکی و با توجه به شرایط اقتصادی موجود، با تخصیص منابع مالی و عملیاتی، بستر ویژه ای ایجاد نموده است تا در این راستا به مسئولیت اجتماعی خود نیز عمل نموده باشد.

مداریا در دوره شیوع کرونا، با برگزاری بیش از 10 وبینار و دعوت از پزشکان و متخصصین از نقاط مختلف جهان، از امریکا و ایتالیا و لهستان تا نشست های مجازی با حضور مراکز علمی و دانشگاهی داخل کشور، تلاش خود را نموده است تا هیچ دستاورد علمی جدیدی از نگاه پزشکان ایرانی دور نماند.

همچنین ما با افزایش دوره گارانتی محصولات خود به 18 ماه تلاش نمودیم تا نگرانی های دوره کرونا را کاهش دهیم. طرح فروش ویژه محصولات مداریا، که در آن می توانید دستگاه های مداریا را امروز خریداری نموده و شروع اقساط خود را به سال 1400 موکول نمایید، یکی از مهم ترین تصمیمات مداریا در طول این 20 سال فعالیت خود بود که به لطف خداوند به اجرا در آمد.

امیدواریم به زودی راه حل مناسبی برای ویروس کرونا کشف شده و دوباره انسان ها به آغوش گرم یکدیگر بازگردند. تا آن روز مداریا مانند گذشته در کنار شما خواهد بود، این بار هر چند با رعایت فاصله اجتماعی.