گزارش سمینار تغذیه با همکاری دانشگاه الزهرا

سمینار مقدماتی کار با دستگاه های کمک لاغری از طرف انجمن تغذیه و با همکاری دانشگاه الزهرا در روز پنج شنبه مورخ 3 مهر 1399 برگزار شد. مدیرعامل مداریا از سخنرانان این سمینار بود که به معرفی تکنولوژی اثربخش رادیو فرکانس در حوزه تناسب اندام پرداخت.

سمینار دانشگاه الزهرا
مدیریت مداریا در سخنرانی خود از دستگاه اسلیم فیت، که اساس کار آن رادیوفرکانس کششی است، رونمایی کرد. وی خاطر نشان کرد که اصول عملکرد دستگاه اسلیم فیت کار بر روی عضلات است.

وی در ادامه سخنان خود اظهار کرد دستگاه اسلیم فیت ساخت مداریا با دارا بودن انرژی crf هم زمان هم روی بافت چربی و هم روی عضلات بدن می تواند کار انجام دهد و همانند زمان ورزش، عضلات را بدون ایجاد درد و کوفتگی منبسط و منقبض می کند. یکی از مزیت هایی که دستگاه اسلیم فیت نسبت به دستگاه های EMS دارد در همین نکته است. در هنگام کار با EMS میزان ترشح اسید لاکتیک بالا می رود و عضلات در یک محیط مسموم رشد می کنند و در نتیجه دچار گرفتگی و درد می شوند، در حالی که هنگام کار با اسلیم فیت، انرژی گرمایی موجب افزایش گردش خون می شود. این دستگاه مواد سمی اطراف عضله از جمله اسید لاکتیک را کنترل کرده، بنابراین درد و کوفتگی ایجاد نمی کند و مانند یک ورزش کاملا هوازی سبب عضله سازی می گردد.

تکنولوژی رادیوفرکانس کششی CRF در دستگاه اسلیم فیت در کشور ایران و امریکا ثبت اختراع شده و دارای مجوز و تایید بالینی از اداره کل تجهیزات پزشکی و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است.

در انتهای سمینار نیز به سوالات حضار پاسخ داده شد. لازم به ذکر است که در این سمینار بیش از 50 متخصص تغذیه حضور داشتند.