لیفت گردن بدون جراحی

لیفت گردن بدون جراحی

گردن و دکلته اغلب در یک برنامه جوانسازی نادیده گرفته می شود.

درست مانند صورت و دست ها ، گردن و دکلته ، در معرض عوامل محیطی و اشعه ماورائ بنفش حتی بیشتر از سایر قسمت های دیگر بدن قرار می گیرند. مشکلات پیری پوست مثل لک ها ی قهوه ای ، چروک ها و پوست شل و بدون قوام در این نواحی اکثر اوقات ظاهر می شود. پوست گردن با صورت متفاوت است ، نازکتر و حساس تر بوده و نیازی مراقبت خاص دارد . این جا در مورد تکنیک های خاص جوان سازی برای گردن و دکلته بحث می کنیم.

لیفت گردن

mHIFU! 3D Fractional! mTC 1000! Cool Matrix!  درمان های غیر جراحی و غیر تهاجمی جوان سازی و لیفت گردن

کلاژن یک پروتئین طبیعی است که باعث سقتی و قوام پوست می شود و آن را جوان تر نشان می دهد. با افزایش سن ، کلاژن نقصان می یابد  و اثر جاذبه بروی پوست باعث افتادگی  آن سمت پایین می شود . ماهیچه های  گردن ومناطق دیگر صورت و بدن با افزایش سن سخت می شوند.. سیستم های مداریا از امواج رادیو فرکانسی و اولتراسونیک متمرکز و حرارت مستقیم برای ایجاد یک اثر گرمایی زیر پوست و بازسازی عضلات استفاده می کنند. اثر گرمایی به ویژه یک پروسه ترمییم برای خذف کلاژن های قدیمی و ساخت کلازن جدید و تازه را اغاز می کند.

mHIFU(High Intensity Focused Ultrasound) یا سیستم هایفو مداریا برای لیفت پوست کردن و غبغب و ابرو یک روش بسیارعالی برای پیشگیری و کاهش خطوط پوستی گردن است با نفوذ به به بافت عمقی پوست و بدون تهاجم به سطح پوست ، بطوری که پاسخ طبیعی بدن به این امواج متمرکز شده در عمق باعث تحریک و بازسازی کلازن جدید می شود؛ که پوست را سفت تر کرده و موجب لیفت می گردد. نتایج حدود 2-3 ماه بعد شروع می شود و می تواند تا 6 ماه بعد از انجام روند درمان پیشرفت کند .  روش موثر دیگر برای درمان خطوط گردن استفاده از   3D Fractional رادیوفرکانس فرکشنال تاجی مداریا و Cool Matrix یا سیستم رادیوفرکانس فرکشنال با سیستم حنک کننده و mTC1000 یا سیستم ترموکنترکشن (انقباضات حراتی) مداریاهستند که می توانند ظاهر خطوط گردن را کم تر نمایند و با تاثیر بر ماهیچه ها شکل ان ها را باز سازی نمایند. بنابر این این گردن جوان تر بنظر برسد.

لیفت گردن بدون جراحی

DermUP! یک روش درمان غیرجراحی و غیر تهاجمی برای شلی پوست گردن

mRF Dermup با استفاده از امواج رادیو فرکانس که دقیقا به عمق پوست هدایت می شوند ، کلاژن های قدیمی را باسازی کرده و ساخت کلاژن جدید را افزایش می دهد تا در نتیجه قوام پوست و سفتی آن بهبود یابد. چروک های عمیق کم شده و خطوط ریف تر کاملا صاف خواهند شد. خطوط ظاهر پوست به شکل اولیه باز گشته ، خاصیت ارتجاعی آن بهبود می یابد. . زمان لازم برای تداوم درمان و مدت زمان جلسات بر اساس سن، جنسیت ، درجه ی سستی و شل شدگی پوست ، درمان هایی که در گذشته روی پوست استفاده شده است و فاکتور های دیگر خواهد بود که باید در جلسه مشاوره راجع به آن ها بحث شود تا یک درمان قطعی و رضایتمند در بهبود سفتی پوست ارائه شود. نتایج پکیج درمانی لیفت گردن مداریا برای 6 ماه پیشرفت خواهد کرد، البته که پی گیری با درمان نگه دارنده که به صورت انتخابی ارائه می شود می تواند نتایج را چشمگیر تر کند.

دستگاه لیفت گردن

پروب SR در mIPL  !

گفته می شود که مردم ناصافی سطح و عیر یکنواحتی تون که در پوست ایجاد می شود را بیشتر از چروک یا شلی پوست از علائم پیری می دانند. خوشبختانه درمان های بسیار مؤثری برای اصلاح لک های قهوه ای و قرمزی های پوست که پوست را از حالت صاف و یک دست خارج می کنند در دسترس ما قرار دارند. در کنار پکیج درمانی که در بالا مطرح شد، پروب SR در سیستم mIPL به ما برای رفع این مشکلات کمک می کند. پروب SR در این سیستم از طول موج هایی استفاده می کند که حرارت را به پوست و دقیقا به سلول های رنگدانه و عروق متسع می رساند. سلول های رگ های خونی از بین رفته طی روند طبیعی متابولیز بدن دفع می شوند در حالی که رنگدانه های ناخواسته به سمت سطح  پوست حرکت می کنند تا با لایه برداری برداشته شوند و پوستی درخشان و صاف و یک دست حاصل شود.

کاندیداهای خوب

یک کاندیدای خوب برای پکیج لیفت گردن مداریا کسی است با درجاتی از شلی پوست در ناحیه گردن که اغلب در لمس احساس می شود و دیده می شود. یک پوست شل زیر گردن و زیر جانه فرد را کاندید این درمان می کند.

معمولا افراد با سن 30 و بالاتر با شلی پوست متوسط کاندید خوبی هستند.

لیفت گردن
لیفت

فوائد لیفت گردن غیر تهاجمی مداریا

درمان غیر جراحی ، غیر تهاجمی
بدون نقاهت
تکنولوژی های پیشرفته اولتراسوند ، رادیو فرکانسی و ترمو کانترکشن
نتایج طبیعی و معمولی 3-2 ماه بعد از آغاز شده و تا 6 ماه ادامه می یابد و بهتر می شود.
راحت و مناسب ، در مدت60 دقیقه هر جلسه درمانی قابل انجام است.
بهبودی خاصی نیاز ندارد.
بطور کلی، یک جلسه mHIFUو سه جلسه دیگر با3D Fractional و Mtc 1000 و بخشهای دیگر درمان بایستی همراه این 4 جلسه درمان انجام پذیرد.
نتایج دیدنی و غیر دیدنی مشهود است.
با وجود اینکه درمانهای غیر تهاجمی و غیر جراحی جایگزین درمانهای جراحی لیفت گردن نیست اما خیلی از افراد میخواهند که لیفت را بدون استرس ذهنی و فیزیکی ناشی از جراحی همراه با یک هزینه بصرفه از نظر اقتصادی داشته باشند.

هم مردان و هم زنان بطور کلی می توانند درمانهای مداریا را دریافت کنند.