وبینار بین المللی پلکسر در پزشکی

پلاسما حالت چهارم ماده است که این روزها وارد صنعت پزشکی شده است و کاربردهای زیادی در پزشکی دارد. به طور کل تکنولوژی پلاسما این روزها خیلی مورد استفاده قرار می گیرد و در دستگاه های زیادی در بازار از این تکنولوژی استفاده می کنند، اما بسیاری از این دستگاه ها بی کیفیت هستند که عوارضی را برای برخی بیماران ایجاد کرده اند.

به همین دلیل یک شرکت دانش بنیان بر آن شد که با برگزاری یک وبینار بین المللی و دعوت از پزشکان و متخصصان از سراسر دنیا، نکات مهمی را در مورد پلاسماتراپی روشن کرده و بستر همفکری و تبادل نظر برای محققان و پزشکان این حوزه را فراهم کند.

در این کنفرانس آنلاین دکتر آندرآ کانچلی، دکترای مهندسی پزشکی و مدیر تحقیق و توسعه شرکت GMV، و دکتر النا روسی، برد دانشگاه Modena و Reggio Emilia از ایتالیا، آقای آرش رضایی کلانتری بنیان‌گذار شرکت مداریا سخنرانی کردند. در این کنفرانس بیش از 200 نفر از متخصصین زنان و زایمان، پزشکان عمومی، جراحان پلاستیک، جراحان عمومی، متخصصین چشم پزشکی و متخصصین پوست حضور داشتند.

تکنولوژی پلاسما در دستگاه پلکسر، تفاوت پلکسر با سایر دستگاه های تقلبی، تفاوت آن با لیزر، نحوه درمان، نمونه هایی از قبل و بعد درمان، و محبوبیت پلکسر در امریکا موضوعات سخنرانی در این کنفرانس بودند.

این کنفرانس آنلاین در روز جمعه 13 تیرماه 1399 برگزار شد.