پویش همدلی با مدافعان سلامت

امروز جهان درگیر ویروسی شده است که روند زندگی و تلاش تمام دولت ها را تحت تاثیر قرار داده است. جنگ تمام کشورها تا به امروز بر سر اسلحه و مهمات جنگی بود، اما امروز دنیا تلاش می کند تا با ویروس کرونا بجنگد و سربازان این جنگ نیز پزشکان و پرستاران هستند که در خط مقدم مبارزه با کرونا در شیفت های کاری سخت و طاقت فرسا در کنار بیماران می مانند و چه بسا در این مسیر بسیاری از آنان جان عزیز خود را از دست داده اند .

یکم شهریور، مصادف با زادروز منجم، فیلسوف و پزشک به نام ایرانی، ابوعلی سینا و روز پزشک، هر سال زمانی است که از این سرمایه های گرانقدر انسانی تقدیر و تشکر می شود، اما امسال با هر سال متفاوت است، از طرفی مسئولیت اجتماعی ما حکم می کند تقدیر ویژه تری از پزشکان به عمل آوریم و اما از طرف دیگر شیوع ویروس منحوس کرونا مجال در کنار یکدیگر بودن را از ما گرفته و نمی توانیم آنطور که باید از پزشکان قدردانی کنیم.

در همین راستا طی یک پویش ملی با نام پویش همدلی با مدافعان سلامت، که به ابتکار رئیس سازمان نظام پزشکی اجرا شد، از پزشکان و کادر درمان به صورت نمادین قدردانی گردید. از این رو در روز پنجشنبه 30 مرداد 1399 مراسمی با حضور مقاماتی همچون دکتر اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور، دکتر سعید نمکی، وزیر بهداشت، آقای پیروز حناچی، شهردار تهران، دکتر ظفر قندی، رئیس کل سازمان نظام پزشکی، فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران، رئیس مجمع انجمن های علمی گروه پزشکی و برگزیدگان جامعه پزشکی برگزار شد.

روز پزشک

در این مراسم خانواده شهدای سلامت نیز حضور داشتند تا یاد و خاطره این عزیزان را گرامی دارند. تصاویر شهدای سلامت نیزبه صورت نمادین در بخش های مختلف سالن جای گرفته بودند.

شرکت دانش بنیان مایا اسلیم آریا (مداریا) همواره خواستار سلامت و شادی جامعه بوده و با شعار تا شادی با فناوری، در مراسم های مختلف پیشگام بوده و تمام تلاش خود را برای بهبود سلامت زنان و مردان جامعه کرده است.

شرکت مداریا در این پویش ملی نیز بنا به مسئولیت اجتماعی خود وارد میدان شد و حمایت مالی و معنوی این پویش را به عهده گرفت. توزیع هزاران شاخه گل در بیمارستان ها توسط شرکت مداریا با امید ارتقا سطح روحیه پزشکان و کادر درمان انجام شد.

گرچه می دانیم هیچ هدیه ای نمی تواند تلاش و از خود گذشتگی کادر درمان را جبران کند، اما در نگاه مداریا افزایش خرسندی و شادی در جامعه می تواند به کیفیت زندگی همگان بینجامد و در این راستا به پاس پشتیبانی و همراهی شما و جهت گرامیداشت روز پزشک، یک شاخه گل و یک سکه مداریا به ارزش 20,000,000 ریال پیشکش حضورتان می گردد تا در خریدهای بعدی خود و یا همکاران محترم از آن استفاده نمایید، به امید روزهای شادتر و زیباتر.