لاغری سریع به روش شگفت انگیز بدون گرسنگی

پزشک یاب

روش های زیادی برای لاغری سریع شکم و رفع چربی شکم و سایر بخش های بدن وجود دارد. ( رژیم لاغری شکم )بسیاری از این روش ها گرسنگی شدید و آزردگی و بی حالی را در پی دارند. اگر اراده آهنی نداشته باشید، به سرعت در مقابل تمام این برنامه ها و روش ها تسلیم خواهید شد.

از نظر بسیاری از ما در کاهش وزن و لاغری، آن روشی مناسب است که دارای ویژگی های زیر باشد:

·         لاغری سریع اتفاق بیفتد

·         اشتها به میزان چشم گیری کاهش پیدا کند

·         سوخت و ساز بدن نیز همزمان بهبود پیدا کند

رژیم لاغری

یکی از این روش های ساده برای لاغری سریع بدون رژیم استفاده از مجموعه دستگاه های باربیکس شرکت مداریاست. باربیکس متشکل از چهار دستگاه است که لاغری سریع بدون رژیم را بدون عارضه ممکن می سازند. این چهار دستگاه عبارتند از:

• اسلیم فیت
• ام کر
• لیپوسویپ
• کرایو کوادریک

به هرحال بسیاری از افراد تصور می کنند رژیم های غذایی سخت لاغری سریع را امکان پذیر می سازند. به همین منظور در ادامه به چند رژیم غذایی اشاره می کنیم که در فرایند لاغری سریع محبوبیت زیادی پیدا کرده اند.

رژیم گرسنگی

یکی از رژیم هایی که برای لاغری سریع محبوبیت زیادی پیدا کرده، استاد پاکسازی master cleanse نامیده می شود که شامل آب، آبلیمو، شربت افرا و فلفل قرمز می شود. ادعا می شود این نوع رژیم خاصیت پاکسازی هم دارد، اما از لحاظ علمی چیزی ثابت نشده است.

رژیم سم زدایی

سم زدایی یک عبارت پرطرفدار در صنعت رژیم های غذایی و سلامت است و به لاغری سریع نیز کمک می کند. بسیاری از مردم تصور می کنند سم زدایی عبارت است از مصرف آب سبزیجات و اسموتی های گیاهی در حالیکه سم زدایی صرفا شامل این موارد نمی شود.

واقعیت این است که بدن به کمک فرایندهایی که در کبد و کلیه ها انجام می شود، خود را سم زدایی می کند، اما واقعیت این است که مصرف به اندازه مواد معدنی و ویتامین ها نیز به سم زدایی بدن کمک می کند. همچنین مصرف ویتامین ها و مواد معدنی بدن و خوردن میوه ها و سبزیجات به سلامت پوست کمک کرده، باعث افزایش انرژی عمومی بدن می شوند و همچنین لاغری سریع را در پی دارند.

بهترین غذاهایی که می توان در رژیم سم زدایی خود مورد استفاده قرار داد، عبارتند از غذاهای سرشار از پروتئین، ویتامین B، ویتامین E، ویتامین C، منیزیم، سلنیوم و زینک. این ویتامین ها و مواد معدنی در غذاهایی مانند سیب زمینی، نان سبوس دار، ماست، تخم مرغ، سبزیجات، عدس و نخود به میزان زیاد وجود دارند. مواد غذایی نام برده کالری کمی دارند، بنابراین با وجود دریافت کالری کم، مدت زیادی می توانید سیر بمانید.

مصرف قرص ها و مکمل های رژیمی

مکمل های رژیمی زیادی وجود دارند که به لاغری سریع کمک می کنند. به طور کل این مکمل ها ادعا می کنند یا جذب مواد غذایی را مسدود می کنند و متابولیسم را افزایش می دهند و یا به چربی سوزی کمک می کنند. با مسدود شدن جذب مواد غذایی، جذب مواد مغذی و مورد نیاز بدن نیز مسدود می شود که این مسئله به هیچ عنوان اتفاق خوبی نیست. عدم جذب مواد مغذی باعث سو تغذیه و بروز مشکلات زیادی برای بدن می شود.

این امر باعث بهبود سوخت و ساز بدن به میزان 80 تا 100 کالری در روز می شود. رژیم های غذایی حاوی پروتئین زیاد ولع به غذا و پرخوری عصبی را به میزان 60 درصد کاهش می دهد. به علاوه در برخی افراد وسوسه خوردن غذا در آخر شب یا نیمه شب را به نصف کاهش می دهد و شما را آنقدر سیر می کند که به طور متوسط 441 کالری کمتر در روز مصرف می کنید.
زمانی که صحبت از کاهش وزن است، پروتئین مهم ترین ماده مغذی محسوب می شود.

سبزیجات حاوی کربوهیدرات کم

· بروکلی
· گل کلم
· اسفناج
· گوجه فرنگی
· کلم کیل
· کلم
· کاهو
· خیار

از اینکه بشقاب خود را با این سبزیجات پر کنید، واهمه نداشته باشید. یک رژیم مبتنی بر گوشت و سبزیجات حاوی فیبر، ویتامین و مواد معدنی است، یعنی تمام مواد مغذی مورد نیاز بدن برای حفظ سلامت که به لاغری سریع تر نیز کمک می کند.

منابع سالم چربی
· روغن زیتون
· روغن نارگیل
· روغن آووکادو
· کره

در روز 2 تا 3 وعده غذایی بخورید و اگر احساس گرسنگی کردید، می توانید وعده چهارم را هم اضافه کنید. از خوردن چربی های سالم نترسید. اگر رژیم غذایی با کربوهیدرات پایین و چربی پایین را انتخاب کنید، شکست خواهید خورد. این نوع رژیم غذایی باعث گرسنگی شدید، ناراحتی و در نهایت رها کردن این برنامه است.

بلند کردن وزنه

با کاهش مصرف کربوهیدرات و مصرف چربی های سالم برای لاغری سریع ، ورزش کردن ضرورت پیدا نمی کند، اما به هرحال توصیه می شود. در لاغری سریع با ورزش بهترین اقدام این است که 3 تا 4 بار در هفته به باشگاه بروید، خود را گرم کنید و وزنه بلند کنید.
اگر بار اولی است که به باشگاه می روید، حتما در مورد چگونگی بلند کردن وزنه با مربی مشورت کنید. با وزنه برداشتن کالری زیادی می سوزانید و از کاهش سوخت و ساز بدن پیشگیری می شود. دقت داشته باشید که کاهش سوخت و ساز بدن مهم ترین عارضه جانبی لاغری سریع است.
بررسی ها نشان داده اند که با کاهش چربی بدن می توانید تا حدی عضله سازی هم داشته باشید.
اگر بلند کردن وزنه گزینه خوبی برای شما نیست، انجام برخی تمرینات هوازی، مانند پیاده روی، دویدن، دوچرخه سواری یا شنا موثر خواهند بود.
در هفته یک بار به خود استراحت بدهید و در آن روز اجازه مصرف کربوهیدرات های مورد علاقه تان را به خود بدهید. اغلب افراد آخر هفته را به خود استراحت می دهند.

لاغری

لازم است منابع کربوهیدرات های سالم را انتخاب کنید، منابع کربوهیدرات های سالم عبارتند از:

· برنج
· جو
· کوینا
· سیب زمینی
· سیب زمینی شیرین
· میوه های مختلف

اما به یاد داشته باشید که فقط یک روز در هفته را به مصرف کربوهیدرات اختصاص دهید. به یاد داشته باشید مصرف این کربوهیدرات ها ضروری نیستند، اما می توانند باعث تولید برخی هورمون های چربی سوز، مانند هورمون لپتین leptin و هورمون تیروئید شوند.

ممکن است در روز تعیین شده برایاستراحت کمی وزن اضافه کنید، اما این وزن هم مربوط به آب است که طی یکی دو روز بعد از استراحت برطرف خواهد شد.
در برنامه لاغری سریع ، تا زمانی که مصرف کربوهیدرات ها را کاهش داده اید و بیشتر پروتئین، چربی های سالم و سبزیجات حاوی کربوهیدرات کم مصرف می کنید، نیازی به شمارش کالری مصرفی نیست، اما همیشه توصیه این است که مواد غذایی را با احتیاط مصرف کنید و از زیاده روی در هر چیزی پرهیز کنید.

فلفل قرمز را به رژیم خود اضافه کنید

یکی دیگر از روشهای کاهش وزن سریع مصرف فلفل است. افزودن ادویه به غذا و به ویژه ادویه های تند مانند فلفل، باعث کاهش مصرف کالری می شود. این ویژگی به دلیل وجود ماده ای به نام کسپایسین capsaicin در فلفل است. این ماده باعث افزایش برخی هورمون ها، از جمله آدرنالین، در بدن می شود که توانایی کالری سوزی را در بدن افزایش می دهد.

وجود فلفل در غذا باث می شود آهسته تر غذا بخورید و همچنین دچار پرخوری نشوید. این ویژگی نیز به لاغری در مدت کم کمک می کند. اگر علاق ای به مصرف فلفل قرمزی ندارید و یا به دنبال گزینه های بیشتری هستید، زنجبیل و زردچوبه را به شما توصیه می کنیم.

پیاده روی کنید

پیاده روی یکی دیگر از روش های موثر برای سریع لاغر شدن است که فواید دیگری برای سلامت عمومی بدن دارد.

پیاده روی یک ورزش بسیار ساده است که به هیچگونه تجهیزاتی نیاز ندارید که در زمان انجام کالری زیادی نیز می سوزانید. میزان کالری که در زمان پیاده روی می سوزانید به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد، از جمله به وزن و سرعت پیاده روی، جنسیت فرد، دمای هوا و سن فرد.

پیاده روی زمانی بیشترین اثربخشی را در کاهش وزن دارد که همراه با یک رژیم مناسب و سالم باشد.

سایز مزیت های پیاده روی منظم به شرح زیر می باشند:

 • کاهش کلسترول بد یا LDL
 • افزایش کلسترول خوب یا HDL
 • بهبود خلق و خو
 • کاهش فشار خون

اگر پیاده روی را به عنوان روشی برای کاهش وزن انتخاب کرده اید، بهتر است، ابتدا ملایم شروع کرده و به تدریج سرعت و مدت پیاده روی را افزایش دهید.

حذف کربوهیدرات های ساده از رژیم غذایی

1.       قند و نشاسته را برای خود ممنوع کنید

مهم ترین اقدام برای لاغری سریع شکم، ران و پاها، کنار گذاشتن قند و نشاسته است، یعنی کاهش مصرف کربوهیدرات. با این اقدام سطح گرسنگی شما کاهش یافته و در نتیجه کالری کمتری مصرف می کنید. در این شرایط به جای اینکه بدن انرژی دریافتی را بسوزاند، از چربی های ذخیره شده تغذیه می کند.

کاهش سطح انسولین در بدن یکی دیگر از مزیت های مصرف نکردن قند و نشاسته است. با کاهش سطح انسولین کبد سدیم و آب اضافه را از بدن خارج می کند. به این ترتیب وزن ناشی از نفخ و آب اضافه در بدن نیز کاهش پیدا می کند.

با این روش معمولا در همان هفته اول حدود 4.5 کیلو گرم (گاهی حتی بیشتر) کاهش وزن را در خود مشاهده خواهید کرد که ناشی از چربی و آب بدن است.

کاهش مصرف کربوهیدرات به معنای خوردن تا سیر شدن است، در حالیکه کاهش مصرف چربی به معنای کاهش کالری و در نتیجه گرسنگی است.  بنابراین با قطع مصرف کربوهیدرات، به طور خودکار و بدون گرسنگی کالری کمتری دریافت می کنید.

2.       پروتئین، چربی و سبزیجات مصرف کنید

هر یک از وعده های غذایی شما باید شامل یک منبع پروتئین، یک منبع چربی و سبزیجات دارای کربوهیدرات پایین باشد. انتخاب وعده های غذایی به این شکل، باعث کاهش مصرف کربوهیدرات در روز می شود.

منابع پروتئین عبارتند از:

·         گوشت مرغ، بره و گوساله

·         ماهی و غذاهای دریایی

·         تخم مرغ (تخم مرغ کامل با زرده)

لاغری سریع

10 نکته برای لاغری سریع تر و آسان تر

 •         صبحانه حاوی پروتئین بالا بخورید: خوردن صبحانه حاوی پروتئین زیاد به سیر ماندن طولانی مدت، کاهش غذا خوردن و کاهش دریافت کالری در طول  روز می انجامد.
 •         از نوشیدنی های قندی و آبمیوه ها اجتناب کنید. این دو نوع نوشیدنی چاق کننده ترین نوشیدنی ها محسوب می شوند و اجتناب از آنها به کاهش وزن کمک می کند.
 •         نیم ساعت قبل از هر وعده غذایی آب بنوشید. بررسی ها نشان داده اند که نوشیدن آب به مدت 30 دقیقه قبل از خوردن هر وعده غذایی، در طی 3 ماه به میزان 44 درصد به لاغری سریع کمک می کند.
 •         غذاهای لاغر کننده و مورد علاقه خود را انتخاب کنید.
 •         فیبرهای محلول در آب مصرف کنید. بررسی ها نشان داده اند که فیبرهای محلول در آب به کاهش چربی، به ویژ چربی شکمی کمک می کند. مکمل های فیبر نیز موثر خواهند بود.
 •         چای یا قهوه بنوشید. نوشیدن چای یا قهوه بدون قند به افزایش متابولیسم بدن کمک می کند.
 •         بیشتر غذای کامل و فرآوری نشده بخورید. رژیم غذایی خود را بر مبنای غذاهای کامل قرار دهید. این غذاها سالم و سیر کننده هستند و از پرخوری پیشگیری می کنند.
 •         غذای خود را آهسته بخورید. کسانی که سریع غذا می خورند، به مرور زمان دچار افزایش وزن خواهند شد. آهسته غذا خوردن باعث می شود زودتر سیر شوید و هورمون های کاهش وزن بیشتر ترشح خواهند شد.
 •         هر روز خود را وزن کنید. بررسی ها نشان داده اند افرادی که هر روز خود را وزن می کنند، احتمال کاهش وزن در آنها بیشتر خواهد بود و همچنین حفظ وزن به دست آمده برایشان راحت تر است.
 •         هر شب خواب کاملی داشته باشید. کم خوابی یا خواب بی کیفیت یکی از مهم ترین فاکتورهای افزایش وزن است، بنابراین مراقب خواب خود باشید.

علاوه بر تمام مزیت های رژیم غذایی با کربوهیدرات کم که در لاغری بیان شد، این رژیم بر روی سلامت نیز تاثیرات زیادی دارد که در ادامه به آنها اشاره می شود:

 •         قند خون: با کاهش مصرف کربوهیدرات، قند خون نیز کاهش پیدا می کند.
 •         تری گلیسرید هم کاهش می یابد.
 •         کلسترول بد یا LDL کاهش پیدا می کند.
 •         کلسترول خوب یا HDL افزایش پیدا می کند.

تمام موارد نام برده یا دارای عارضه هستند و یا اینکه رسیدن به نتیجه زمان زیادی نیاز دارد. اما در استفاده از پکیج لاغری باربیکس تولید شرکت مداریا علاوه بر اینکه هیچ عارضه ای وجود ندارد، به سرعت نتیجه را مشاهده خواهید کرد.

چند نکته وجود دارد که به شما کمک می کند تغذیه سالمتری داشته باشید و همچنین غذای کمتری بخورید و میزان کالری مصرفی خود را کاهش دهید، این نکات توسط متخصصین تغذیه نیز تایید شده اند و به شرح زیر می باشند:

 •         تخم مرغ را برای صبحانه خود انتخاب کنید. خوردن تخم مرغ کامل برای صبحانه مزیت های زیادی دارد، از جمله اینکه به کاهش وزن کمک می کند. بررسی ها نشان داده اند که خوردن تخم مرغ برای صبحانه به شما کمک می کند تا 36 ساعت بعد غذای کمتری بخورید. اگر تخم مرغ دوست ندارید، مهم نیست اما مهم این است که منبع پروتئین را برای صبحانه خود انتخاب کنید.
 •         قهوه بنوشید، ترجیحا قهوه بدون قند. در مورد قهوه کمی بی انصافی شده است. قهوه با کیفیت سرشار از آنتی اکسیدان است و دارای مزیت های زیادی برای سلامت می باشد. بررسی ها نشان داده اند که کافئین موجود ر قهوه متابولیسم بدن را بین 3 تا 11 درصد و چربی سوزی را بین 10 تا 29 درصد افزایش می دهد. فقط نباید شکر یا ترکیبات دیگری به قهوه خود اضافه کنید.
 •         چای سبز بنوشید. چای سبز نیز دارای مزیت های زیادی است که یکی از آنها کمک به کاهش وزن است. گرچه چای سبز حاوی مقدار کمی کافئین است، اما سرشار از آنتی اکسیدان های قوی به نام کاتچین catechins است که گفته می شود به عنوان مکمل با کافئین به بهبود چربی سوزی کمک زیادی می کند. افزایش چربی سوزی به معنای لاغری سریع تر است.
 •         روزه منقطع بگیرید. روزه منقطع یک الگوی محبوب در غذا خوردن است که فرد به صورت دوره ای دست از غذا خوردن می کشد یا به اصطلاح روزه می گیرد. بررسی ها نشان داده اند که روزه گرفتن منقطع به لاغری سریع شکم بیشتر از کم کردن مداوم کالری کمک می کند.
 •         مکمل گلوکومانان مصرف کنید. فیبری به نام گلوکومانان Glucomannan در بسیاری از بررسی ها با کاهش وزن در ارتباط هستند. این نوع فیبر آب را جذب کرده و برای مدتی در روده می ماند، در نتیجه مدت بیشتری احساس سیری می کنید و کالری کمتری مصرف می کنید.
 •         از بشقاب های کوچک استفاده کنید. استفاده از بشقاب های کوچک باعث می شوند فرد به صورت خودکار غذای کمتری بخورد. به هرحال به نظر می رسد اندازه بشقاب روی همه تاثیر نمی گذارد. کسانی که دچار اضافه وزن هستند، بیشتر تحت تاثیر بشقاب کوچک هستند.
 •         غذاهای سالم را بیشتر در اطراف خود قرار دهید. اگر غذاهای اطراف شما بیشتر غذاهای سالم باشند، در صورت گرسنه شدن مطمئن هستید که یک میان وعده سالم می خورید. میان وعده های سالم که می توانید در طول روز بخورید عبارتند از میوه، آجیل، هویج، ماست و تخم مرغ آب پز. در لاغری سریع انتخاب میان وعده مناسب اهمیت زیادی دارد.
 •         مکمل پروبیوتیک مصرف کنید. مکمل های پروبیوتیک که حاوی نوعی باکتری از خانواده لاکتوباسیلوس هستند، توده چربی را کاهش می دهند. این مسئله برای تمام گونه های لاکتوباسیلوس Lactobacillus صدق نمی کند، برخی بررسی ها نشان می دهند که باکتری L.acidophilus باعث افزایش وزن می شود.
 •         ادویه بیشتر مصرف کنید. فلفل های تند حاوی کپسایسین capsaicin هستند که نوعی ترکیب ادویه ای است و می تواند متابولیسم را بهبود بخشیده و اشتها را تا حدی کاهش دهد، کاهش اشتها نیز کمک زیادی به لاغری سریع می کند.
 •         ورزش ایروبیک انجام دهید. انجام تمرینات ایروبیک یک روش فوق العاده برای سوزاندن چربی ها و بهبود سلامت جسمی و روحی محسوب می شود. به نظر می رسد این ورزش ها به ویژه برای لاغری سریع شکم موثر هستند.
 •         فیبر بیشتر مصرف کنید. معمولا برای کاهش وزن و لاغری سریع مصرف فیبر توصیه می شود. گرچه شواهد موجود یکنواخت نیستند، اما برخی بررسی ها نشان داده اند که فیبر (به ویژه فیبر ویسکوز) می تواند به سیر شدن شما کمک کند و در نتیجه در طولانی مدت در کنترل وزن به شما کمک می کند.
 •         اعتیاد غذایی را کنار بگذارید. برخی افراد دچار اعتیاد به خوردن غذا هستند، یعنی ولع زیادی برای خوردن غذا دارند و تلاش های آنها برای سرکوب کردن این ولع بی نتیجه است. اگر شما هم دچار این اعتیاد هستید، لازم است ابتدا این اعتیاد را درمان کنید و سپس برای لاغری اقدام کنید.
 •         پروتئین وی whey protein مصرف کنید. اگر در مصرف میزان مناسب پروتئین دچار مشکل هستید، می توانید از یک مکمل پروتئین استفاده کنید، مانند مکمل پروتئین وی whey protein.
 •         سرعت جویدن غذا را کم کنید. کمی طول می کشد تا مغز سیر شدن شما را ثبت کند. برخی بررسی ها نشان داده اند جویدن غذا با سرعت کمتر به کاهش وزن کمک کرده و باعث تولید هورمون های مربوط به کاهش وزن می شوند. به علاوه غذا را بیشتر و کاملتر بجوید. جویدن کامل غذا میزان کالری دریافتی را کاهش می دهد و در فرایند لاغری سریع بسیار کمک کننده خواهد بود.

عوارض مربوط به روش های رایج در لاغری سریع عبارتند از:

 •         سنگ کیسه صفرا: حدود 12 تا 25 درصد افرادی که در زمان کوتاهی وزن زیادی را از دست می دهند یا به عبارتی طرفداری لاغری سریع با رژیم های غذایی هستند، دچار این عارضه می شوند.
 •         کم آبی بدن: از این مشکل می توان با نوشیدن مقدار زیادی آب پیشگیری کرد.
 •         سوء تغذیه :اغلب بر اثر عدم مصرف پروتئین برای مدت طولانی بروز می کند.
 •         عدم تعادل الکترولیت که گاهی خطرناک است.

سایر عوارض ناشی از برخی رژیم ها و داروها عبارتند از:

 •         سردرد
 •         تحریک پذیری
 •         خستگی زیاد
 •         سرگیجه
 •         یبوست
 •         قاعدگی نامنظم
 •         ریزش مو
 •         کاهش توده عضلانی

نمونه برنامه غذایی برای لاغری سریع

در ادامه یک نمونه برنامه غذایی برای 5 روز را معرفی می کنیم که به لاغری سریع کمک می کند. بهتر است قبل از شروع این برنامه غذایی با یک متخصص تغذیه مشورت کرده و این برنامه را با نیازهای بدن و سبک زندگی خود سازگار کنید.

روز اول

 • صبحانه: روز خود را با نوشیدنی آب و آب لیموی تازه شروع کنید. این نوشیدنی علاوه بر سم زدایی بدن به افزایش متابولیسم بدن کمک کرده و از پرخوری در طول روز هم پیشگیری می کند.
  بعد از نوشیدنی آب و آب لیمو یک عدد تخم مرغ آب پز و یا مقداری سالاد نخود فرنگی برای صبحانه بخورید. مطمئن شوید صبحانه شما در مجموع بیشتر از 250 کالری ندارد.
 • ناهار: در وعده ناهار می توانید 300 کالری دریافت کنید. برای ناهار مقداری عدس همراه با برنج قهوه ای و مقداری سالاد میل کنید.
  میان وعده: یک سیب متوسط یا یک پرتقال و یا هر میوه دیگری به انتخاب خودتان میان وعده خوبی محسوب می شود.
 • شام: وعده شام سبک ترین وعده طول روز است. شام شامل یک فنجان برنج قهوه ای با سه چهارم فنجان گوشت مرغ، همراه با سالاد می شود. پس از شام می توانید مقداری چای بابونه بنوشید.

روز دوم

 • صبحانه: قبل از صبحانه نوشیدنی آب دانه چیا بنوشید، این نوشیدنی دارای خواص سم زدایی می باشد. پس از آن می توانید مقداری جو دوسر با شیر بدون چرب میل کنید.
 • ناهار: در وعده ناهار ترکیبی از میوه های مختلف را آماده کنید، میوه هایی مانند انواع توت ها و پرتقال و همراه با چای سبز میل کنید.
  میان وعده: یک فنجان چای سبز به همراه یک تخم مرغ آب پز بدون زرده میان وعده مناسبی برای لاغری سریع است.
 • شام: یک فنجان سوپ اسفناج و کلم بروکلی و یک تکه نان تست چند غله گزینه های خوبی برای وعده شام هستند.

روز سوم

 • صبحانه: ابتدا آب و دارچین بنوشید، آب و دارچین هم علاوه بر خاصیت سم زدایی دارای خاصیت چربی سوزی هم است. برای صبحانه مقداری کینوا همراه با سبزیجات میل کنید. و پس از آن می توانید یک فنجان چای سبز بنوشید.
 • ناهار: شامل یک بشقاب سوپ مرغ که می توانید به سوپ خود قارچ پخته شده و کمی پنیر چدار همراه با نصف فنجان برنج هم اضافه کنید.
  میان وعده: یک ساندویج همراه با خیار و گوجه و مقداری روغن زیتون میان وعده سالم و مناسبی محسوب می شود.
 • شام: در وعده شام نصف ماهی پخته شده کوچک با یک فنجان برنج قهوه ای مناسب است.

روز چهارم

 • صبحانه: صبح خود را با مقداری آب و آب لیموی تازه آغاز کنید. برای صبحانه یک کاسه فرنی بدون شیر که حاوی 75 گرم جو می باشد، میل کنید.
 • ناهار: یک ماسه سوپ که از مرغ، کلم، اسفناج و بروکلی تهیه شده است.
  میان وعده: مقداری آناناس (یا هر میوه دیگری) و یک فنجان چای سبز
 • شام: دال عدس زرد یا مرغ پخته با اسفناج که می توانید همراه با یک فنجان برنج قهوه ای و مقداری سالاد میل کنید.

روز پنجم

 • صبحانه: روز خود را با محلول آب لیموی تازه و عسل در آب داغ شروع کنید. برای صبحانه یک کاسه بلغور جو دو سر بدون شیر میل کنید.
 • ناهار: یک فنجان ماست یونانی را با انواع توت ها و آجیل خرد شده میل کنید.
  میان وعده: یک کاسه پاپایا و یک فنجان چای سبز میل کنید.
 • شام: دو عدد تخم مرغ آب پز با یک فنجان برنج قهوه ای همراه با مقداری سالاد گزینه های خوبی هستند.

نکته: نوشیدن آب فراوان را در تمام طول روز فراموش نکنید.

برای رسیدن به وزن ایده آل با روش های ذکر شده، باید صبر و حوصله زیادی داشته باشید اما اگر هدف شما لاغری سریع در کمترین زمان ممکن است،پکیج باربیکس به شما کمک زیادی میکند.

این پکیج تولید شرکت مداریا متشکل از 4 دستگاه است که هر دستگاه با تکنولوژی منحصر به خود بخشی از فرایند لاغری سریع را انجام می دهند.

لاغری سریع

با استفاده از پکیج باربیکس در فرایند لاغری سریع، پزشک ریسک از دست دادن هیچ موردی را ندارد و علت افزایش وزن هر چه که باشد به کمک این پکیج لاغری به راحتی انجام می شود.

علت موفقیت پکیج باربیکس در لاغری سریع این است که هر تکنولوژی بخشی از بافت های بدن را مورد هدف قرار می دهد.

پکیج باربیکس به شما کمک می کند یک درمان کامل را به انتها برسانید و تمام چربی ها (اعم از چربی های احشایی و غیر احشایی) را هدف قرار دهید. با این پکیج حتی عضله سازی هم انجام می شود. پکیج باربیکس در واقع نوعی combination therapy را ارائه می دهد.

لاغری سریع بدون رژیم را با پکیج باربیکس تجربه کنید.

healthline

برای بازدید از صفحه دستگاه اسلیم فیت بر روی آیکون روبرو کلیک کنید.

آیکون کلیک

برای بازدید از صفحه دستگاه کرایو بر روی آیکون روبرو کلیک کنید.