لیفت غبغب بدون جراحی

لیفت غبغب بدون جراحی

تعدادی از افراد گمان می کنند که بزرگترین نشانه پیری چین و چروک صورت یا اطراف چشم نیست ، بلکه افتادگی لبه فک تحتانی یا غبغب افتاده است . لبه فک تحتانی در واقع صورت را از گردن ما جدا می کند؛ که با افزایش سن ، ما حدود مشخص فک را از دست می دهیم . افتادگی لبه فک پایینی و غبغب تا حدود زیادی قابل برطرف شدن با درمان ها ی زیبایی است.

لیفت غبغب

دلایل مختلف زیادی از جمله ژنتیک تا ماهیچه ها برای افتادگی لبه فکی وجود دارد . شکل استخوان فک پایین شما روی افتادگی تا حدود زیادی موثر است . در بعضی از افراد استخوان قک از دیگران مشخص تر است که این به نگهداری استخوان فک از عضلات و دیگر بافت های غبغب کمک می کند .

پیری عامل غیر قابل مشارکت کننده در افتادگی غبغب است!

به علاوه اضافه وزن می تواند دلیل مهمی برای افتادگی ناحیه غبغب باشد. وقتی ما بیش از حد چربی داشته باشیم آن سبب کشش بیش از اندازه پوست و درنهایت افتادگی پوست خواهید شد. در صورت کاهش وزن زیاد، پوست شما شل خواهد شد. در صورتی که چاق بمانید ، چربی اضافه و در نتیجه وزن مازاد آن در ناحیه ی غبغب را خواهید داشت که می تواند باعث افتادگی شود.

راه حلهای ساده مداریا شما را درمان خواهد کرد!

این روزها شما می توانید درمان هایی با نتایج بالینی مشابه با درمان های زیبایی لیفت صورت داشته باشید. به عنوان جایگزین یک لیفت مداریا یک ترکیب غیر جراحی و غیر تهاجمی از روش های درمانی ایجاد کرده است که شامل رادیو فرکانسی RF و امواج اولتراسو نیک متمرکز شده HIFU و روش ترمو کنتر کشن ( ایجاد حرارت درون زاد و انقباص عضلانی) بوسیله امواج RF است ؛ این متدها کاملا ایمن بوده و نیازی به زمان نقاهت ندارد.

نتایج بدست امده از این تکنیک ها برای چند سال باقی خواهد بود. برخلاف آن چه که به طور معمول در زمان جراحی های لیفت صورت رخ می دهد، این روش ها هیچ ریسک و خطری و دوره نقاهتی نخواهد داشت، و بنایربراین شما می توانند به نتیجه ای بسیار طبیعی دست یابید. قوام بخشیدن به پوست بوسیله اولتراسونییک برای لیفت و و سفت کردن پوست غبغب قابل استفاده است. رادیو فرکانس حرارت را به لایه های عمیقی تر پوست هدایت می کند که باعث سفت شدن و حتی بهبود ظاهر ماهیچه ها می شود. ترموکنترکشن یا ایجاد انقباض به وسیله حرارت با استفاده از یک طیف طول موج هاست که در پوست متمرکز می شوند. این باعث گرم شدن پوست و انقباض فیبرهای کلاژن و سفت شدن پوست می گردد. این اثر به طور کلی در تمام بدن برای از بین بردن اثرات پیری در پوست و جوان سازی با سفت کردن پوست قابل استفاده است . این روش ها برای در مان بدون درد و غیر تهاجمی است و بدون دوره نقاهت ،و برای آنان که علاقه ای به جراحی تدارند طراحی شده است.

لیفت غبغب بدون جراحی

برتری ها!

بر خلاف جراحی های لیفت این روش نیاز به بیهوشی عمومی ندارد و نه خطر و نه درد و یا زمان بهبودی ندارد و در حین جلسات نتایج بالینی قابل مشاهده خواهد بود. نتایج طبیعی ماندگار بیماران را راضی می کند . اکثر مردم بلافاصله می توانند به کار و یا زندگی روزمره برگردند.

لیفت غبغب