لیفت و جوانسازی سینه

برای داشتن سینه های جذاب، پس از یک پوست درخشان و زیبا، به قوام و سفتی پوست هم نیازمندیم. همان طور که تجربه ی بسیاری از بانوان تأیید می کند، داشتن سینه های افتاده و نازیبا بسیار ناراحت کننده و سخت است. این مسئله تا حدی اهمیت دارد که روی اعتماد به نفس و رضایتمندی و شادی بانوان نیز اثرگذاراست.

درمان لیفت سینه ی مداریا گزینه ی مؤثر و مناسبی برای سینه های افتاده ای است که با روش های قدیمی غیر جراحی درمان نمی شوند. با تکنولوژی های غیرتهاجمی سیستم های مداریا، درناژ و لیفت چشم گبری در سطح سلولی رخ می دهد که در نتیجه پوست مازاد چروک، سفت می شود ، سینه لیفت می شود و همزمان قوام پوست نیز افزایش می یابد. پروتکل های درمانی ما اترکیبات متنوعی از تکنولوژی ها یی مانند رادیوفرکانس فرکشنال، اولتراسوند به شدت متمرکر شده یا هایفو، در کنار اثرات دیاترمی و اندرمولوژی هستند. در این سیستم ها انرژی به عمق پوست فرستاده می شود تا کلاژن های موجود را نوسازی و پیوندهایشان را مستحکم کند و بدین وسیله قوام پوست را بازگزداند. در طی این فرآیند و به طور موازی تحریک ماهیچه ها وجود دارد که جوان سازی سینه را کامل می کند.

لیفت سینه

لیفت بدون جراحی و غیرتهاجمی سینه می تواند در شرایط زیر مناسب باشد:
پس از بارداری و پس از شیردهی
پس از جراحی(به طور مثال نتایج ناهموار عمل لیپوساکشن)
پس از کاهش وزن سریع
پس از سال ها رژیم غذایی Yo-Yo و نوسانات وزن

لیفت سینه با وکیوم کاپ درmCare .الاستیسیته ی بافت داخل و اطراف سینه را افزایش می دهد. برجستگی سینه بیشتر شده و مرز دور آن مشخص تر می شود به علاوه ظاهر پوست هم به طرز چشم گیری بهبود می یابد.

اثر زیست کنشی یا تحریک زیستی دیاترمی امواج رادیوفرکانس نیز می توانند در کنار برجسته تر شدن سینه و فرم گیری آن، باعث لیفت سینه های افتاده و جوان سازی قفسه ی سینه شود.

لیفت سینه

فهرست این مطلب

و در آخر!

چروک های عمیق هموار شده و خطوط کم عمق و ظریف به شکل قابل توجهی صاف می شوند. استرچ مارک ها(ترک های پوست)  درمان می شوند. حدود سینه مشخص تر و برجسته تر می شود و قوام و الاستیسیته ی پوست باز می گردد. فرم ماهیچه ها بازسازی می شود و ظاهر جوان تری خواهند یافت. و سینه های جذاب شما باز خواهندگشت!