بیست و سومین نمایشگاه بین المللی ایران هلث با حضور شرکت مداریا

بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی ایران هلث Iran Health، از تاریخ سوم تا ششم خردادماه ۱۴۰۱ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. مفتخریم اعلام کنیم شرکت دانش بنیان مداریا یکی از شرکت های حاضر در این نمایشگاه است.

نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی Iran Health به عنوان دومین رویداد بزرگ در حوزه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی، دارویی و خدمات سلامت در منطقه مطرح می باشد که خرداد ماه هر سال در حوزه سلامت برگزار می گردد.

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی ایران هلث

این نمایشگاه فرصتی را برای فعالان حوزه تجهیزات پزشکی فراهم می آورد تا بتوانند ارتباط بهتری با مدیران بیمارستان ها و مراکز درمانی در سطح کشور برقرار کنند.

به گزارش اخبار نمایشگاه ها، بيست و سومين نمايشگاه بين المللي ايران هلث پس از دو سال وقفه به دلیل همه گیری ویروس کرونا، امسال با حضور فعالان حوزه پزشکی در چهار بخش: تجهيزات پزشکي، دندانپزشکي، دارويي و آزمايشگاهي برگزار خواهد شد.

شرکت مداریا این افتخار را دارد که در این رویداد علمی مهم از به آخرین تکنولوژی رادیوفرکانس فرکشنال در حوزه پوست و زیبایی در دستگاه ایگنایت Ignite، رونمایی کند.

برای اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

09202075415 تماس مستقیم

تماس از طـــــریق واتـــــس اپ