• جشنواره برگ تا برف مداریا
  • جوایز برگ تا برف

پیکر تراشی و عضله سازی با تکنولوژی بروز CRF

به مناسبت 23 امین سالگرد تاسیس مداریا، جشنواره برگ تا برف مداریا از یکم آذر تا شب یلدا برگزار می گردد. شرکت مداریا برای این جشنواره برنامه های هیجان انگیز زیادی همراه با جوایز متنوع و به یادماندنی در نظر گرفته است.
شما پزشکان عزیز با کامل کردن بازی این صفحه می توانید در قرعه کشی مداریا شرکت کنید و از جوایز هیجان انگیز این جشنواره بهره مند شوید. برای اطلاعات بیشتر حتما ویدئوی زیر را مشاهده کنید.

از جوایز و پیشنهادهای ویژه کمپین برگ تا برف مداریا بهره مند شوید

باشگاه مشتریان

شرکت در قرعه کشی

قرعه کشی در هفته آخر آذر ماه و در جشن شب یلدای مداریا برگزار خواهد شد و برنده از بین شرکت کنندگان در بازی این صفحه انتخاب خواهد شد. روش بازی به این شکل است که با کلیک بر روی مربع های موجود، عکس هایی برای شما نمایان می شود، عکس های مشابه را به صورت دو به دو پیدا کنید.
پس از یافتن تمامی عکس های مشابه و تکمیل بازی با ثبت نام خود در قرعه کشی شرکت داده خواهید شد. امیدواریم که برنده این جشنواره شما باشید.

بازی کن و جایزه ببر و با تکنولوژی جدید CRF آشنا شو

برای شرکت در قرعه کشی باید بازی زیر رو کامل کنید، روش بازی به این شکل هست که با کلیک بر روی مربع های موجود، عکس هایی برای شما نمایان میشود، عکس های مشابه را پیدا به صورت دو به دو پیدا کنید.

بعد از یافتن تمامی عکس های مشابه و تکمیل بازی با ثبت نام خود در قرعه کشی شرکت داده خواهید شد.

امیدواریم که برنده این جشنواره شما باشید.

جوایز جشنواره:

  • تور تفریحی و طبیعتگردی یک روزه
  • بلیط بازی رالی
  • بلیط پاراگلایدر سواری
Ш¬Ш§ШЁШ¬Ш§ЫЊЫЊ: 0
ШІЩ…Ш§Щ†
00:00

Щ†ШЄЫЊШ¬Щ‡

ШґШЇЫЊШЇЩ‡ЩЂШ±Ш§ ШЁШ±Щ†ШЇЩ‡

با اسلیم فیت بیشتر آشنا شوید

معرفی دستگاه اسلیم فیت

اسلیم فیت یک تکنولوژی نوآورانه با نگاه چند وجهی به درمان است که از تکنولوژی (TTR: total tissue rejuvenation) بهره می‌برد. این تکنولوژی با افزایش خون رسانی به صورت موضعی و ایجاد انقباضات پی در پی و کنترل شده علاوه بر شبیه سازی یک ورزش هوازی برای ماهیچه ها، به تحریک فیبروبلاست ها و کلاژن سازی کمک می‌کند.

با دریافت درمان اسلیم فیت، عملا بعد از لاغری سریع، نگرانی بابت افتادگی پوست وجود نخواهد داشت، ضمن آنکه پروتکل های ویژه و تخصصی (از جمله زاویه سازی صورت، درمان آکنه فعال و … ) در زمینه زیبایی و جوانسازی صورت در این دستگاه طراحی شده است.

مشخصات کامل دستگاه