درباره ما

انسان از ابتدای خلقت که به دنبال آب حیات می گشت تا به امروز که انواع جراحی های زیبایی به صورت گسترده در جریانست ، تمایل به زیبا شدن و ماندگاری جوانی داشته که نشان شادی و خرسندی وی از زندگی بوده است. در این مسیر، مداریا با شعار تا شادی با فناوری با ایجاد شبکه ای شاد از بیماران، پزشکان و شرکت ها از سال ۱۳۷۹ آغاز به کار نمود، و با معرفی درمان هایی کم هزینه تر، کم دردتر، کم عارضه تر و با نتایج بالینی ماندگارتر، خشنودی را در سیمای بیماران و خرسندی را در چهره پزشکان ببیند.

مداریا تنها شرکت دانش‌بنیان ساخت و تولید تجهیزات پزشکی متمرکز بر درمان‌های زیبایی در ایران است. این شرکت در سال ۱۳۷۹ با هدف تولید سیستم‌هایی همگام با دانش روز دنیا آغاز به کار کرد.

بهره گیری مداوم از نظرات پزشکان، ارتباط مستمر با مراکز علمی و دانشگاهی، به خدمت گرفتن از واحد خدمات پس از فروش و همکاری با برجسته ترین مهندسان این مرز و بوم باعث شده تا بزرگترین شرکت های تجهیزات پز شکی دنیا به ارتباط با مداریا تمایل نشان دهند و بتواند بهترین و کارآمدترین تجهیزات خارجی در شأن پز شک ایرانی را عرضه نماید.

محصولات مداریا بر اساس کاربردهای پزشکی شامل:

  • بانوان: جوان سازی واژینال ، درمان دردهای لگنی و بی اختیاری ادرار، تنظیم رطوبت و کاهش خشکی واژن، درمان اختلال ارگاسم
  • چشم: اکولوپلاستی، بلفاروپلاستی، بهبود چین وچروک و لیفت پلک و اطراف چشم، برداشتن ضایعات سطح چشم
  • پوست: جوان سازی، کلاژن سازی و قوام پوست، بهبود چین وچروک، درمان لک های پوستی و رفع موهای زائد
  • تناسب اندام و لاغری، فیزیوتراپی: لاغری موضعی ، از بین بردن چربی و رفع سلولیت، تقویت ماهیچه­ ها و عضله سازی، آماده سازی و نگهداری های قبل و بعد از عمل، کاهش التهاب بافت

ارائه محصولات در سطح بین المللی:

شرکت مداریا، به عنوان فن آورترین شرکت در بین تمام تولیدکنندگان سیستم های پزشکی، از سوی بیش ̎ هایتک کرویدر صادرات̎ انتخاب شده است، در سطح بین المللی با تکیه بر کیفیت جهانی محصولات خود توانستیم با حضور در نمایشگاه تجهیزات پزشکی ̎ مدیکا̎  آلمان در سال های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ به ارائۀ محصولات خود بپردازیم.

ما در مداریا با تلاش، کوشش و مسئولیت پذیری در تمام طول این سال ها خود را به عنوان یک شرکت دانش بنیان معرفی نموده و توانستیم در نمایشگاه پارک های علم و فن آوری ژاپن حضور بهم رسانیم.

سخن بنیان گذار و مدیرعامل مداریا

آرش رضایی

مداریا تنها یک شرکت پیشرو و کام یافته نیست، مداريا درباره‌ی مهرورزی و دلدادگی است، شیدایی یک عشق که سرچشمه‌ی سرشار این ‌همه نوآوری و آبادانی است. دل‌بستگی و دلدادگی‌ام به همراه و همشانه‌ام در همه‌ی این سال‌ها، خورشید گرمابخش و زندگی آفرین مداریا بوده است. مداریا درباره‌ی خانواده، وابستگی و همبستگی خانواده است چراکه همه‌ی ما در مداریا همچون خانواده‌ایم و خانواده‌هایمان را ارج می‌نهیم و به جان‌دوست می‌داریم.

مداریا درباره‌ی درستی و سخت‌کوشی است، راست رفتن و راست گفتن، پندار و گفتار و رفتار نیک. مداریا یک پیوند است، پیوند با خویش و با دنیای پیرامون خویشتن، مداریا دوست داشتن است، دوست داشتن نیکویی و نه خودخواهی، مداریا نزدیک شدن قلب‌هاست. مداریا درباره‌ی باورهای همسان و هم‌اندیشی است. مداریا درباره‌ی آگاهی و مسوولیت‌پذیری است. این سازمان پاک‌نهاد که انرژی و الهامش را وام‌دار عشق است اکنون با جانی دوچندان و پیوندی استوارتر به‌پیش می‌تازد تا هدف نهایی خویش را بیافریند که همان «تا شادی با فناوری» می‌باشد. چراکه مداریا خاستگاه فناوری برای شاد زیستن است؛ تندرستی روی و روان. همکاران من در مداریا برجسته‌ترین زنان و مردان روزگارند که فروتنانه در برابر ایشان بال بر زمین می‌سایم و برادرانه دوستشان می‌دارم که مداریا چیزی جز یک گروه دلسوز و کارآزموده و دانشمند نیست.

شادمان و سرشار باشید.

تاریخچه مداریا

اعضای هیئت مدیره

دکتر کریمی

سرکار خانم زهرا کریمی

رئیس هیئت مدیره 

آرش رضایی

دکتر آرش رضایی

 مدیر عامل

دکتر فرهی

دکتر مصطفی فرهی

قائم مقام مدیر عامل

بنر تبریک نوروزی

ایران زادگاه و مادر مداریاست!

و مداریا فرزند این مادر مهربان!

برای بازدید از صفحه مسئولیت های اجتماعی مداریا بر روی آیکون مقابل کلیک کنید

آیکون کلیک