شماره جهت شرکت در وبینار: 09202075415

یکی از دغدغه های مردم پس از شیوع کرونا و قرنطینه های طولانی مدت، افزایش وزن و چاقی است. افزایش وزن علاوه بر اینکه بر روی سلامت جسم تاثیر می گذارد، ظاهر بدن را از تناسب خارج کرده و باعث کاهش اعتماد به نفس فرد می شود.

امروزه با توجه به شیوع ویروس کرونا مردم کمتر از قبل به باشگاه های ورزشی می روند، همچنین انتظار کشیدن برای دریافت نتیجه ایده آل برای اغلب مردم خوشایند نیست و اغلب تمایل دارند در کمترین زمان به نتیجه ایده آل برسند.
شرکت دانش بنیان مایا اسلیم آریا، مداریا، که همواره در معرفی تکنولوژی های به روز و متناسب با نیاز جامعه پیشگام بوده است، در فرایند تناسب اندام نیز تکنولوژی جدیدی معرفی کرده است که علاوه بر اثربخشی فوق العاده ای که دارد، سرعت اثربخشی آن تفاوت چشم گیری با تکنولوژی های دیگر دارد.

این تکنولوژی Contractile Radiofrequency یا CRF نامیده می شود که یک تکنولوژی نوآورانه با نگاه چند وجهی به درمان است که از تکنولوژی TTR: total tissue rejuvenation بهره می‌برد. این تکنولوژی با افزایش خون رسانی به صورت موضعی و ایجاد انقباضات پی در پی کنترل شده علاوه بر شبیه سازی یک ورزش هوازی برای ماهیچه ها، به تحریک فیبروبلاست ها و کلاژن سازی کمک می‌کند. با دریافت درمان به کمک CRF عملا بعد از لاغری سریع، نگرانی بابت افتادگی پوست وجود نخواهد داشت.

تناسب اندام یک استراتژی چند بعدی است که ابعاد مختلف آن شامل پوست، عضله و چربی است. CRF تنها تکنولوژی است که از روی سطحی ترین نقطه پوست تا عمقی ترین بخش عضله قابلیت اثربخشی و درمان دارد.
شرکت تجهیزات پزشکی مداریا به منظور معرفی این تکنولوژی جدید به دنیای پزشکی و تناسب اندام، اقدام به برگزاری وبیناری کرده که با حضور متخصصین این حوزه برگزار می گردد. سخنرانان این وبینار به شرح زیر می باشند:

  • دکتر آرش رضایی کلانتری (مدیر عامل شرکت مداریا و مدریزالت آمریکا)
  • دکتر مصطفی فرهی (قائم مقام مدیر عامل شرکت مداریا)
  • دکتر پردیس نیکنامی ( پوست، مو و زیبایی و تناسب اندام)
  • خانم مریم بردبار (کارشناس ارشد تغذیه)

لازم به ذکر است که این وبینار در روز جمعه، 12 آذر 1400، ساعت 10:30 الی 12 به وقت ایران برگزار می گردد و از پزشکان و متخصصین تناسب اندام و تغذیه دعوت می گردد در وبینار حضور به هم رسانند.

جهت شرکت در این وبینار لطفا با شماره زیر تماس بگیرید:

09202075415