تجهیزات پزشکی مداریا

تکنسین ها و متخصصین فیزیوتراپی از تجهیزات مختلفی برای درمان بیماران خود استفاده می کنند، این تجهیزات عبارتند از: دستگاه های ورزشی، مانند وزنه، دوچرخه ثابت، تردمیل، توپ و نوارهای مقاومتی و غیره.

دسترسی به جدیدترین تجهیزات پزشکی فیزیوتراپی با تکنولوژیهای روز دنیا، به یک تیم حرفه ای فیزیوتراپی کمک می کند تا سرعت بهبود و درمان مشکلات و ناراحتی ها را افزایش دهند. بر همین اساس شرکت تجهیزات پزشکی مایا اسلیم آریا، مداریا، هم اینک جدیدترین دستگاههای فیزیوتراپی مطابق با استانداردهای روز دنیا را به مراکز و کلینیک های تخصصی فیزیوتراپی ارائه می دهد.

تجهیزات پزشکی فیزیوتراپی

تجهیزات پزشکی فیزیوتراپی چگونه کار می کنند؟

تجهیزات پزشکی فیزیوتراپی قادر هستند پالس های الکتریکی ارسال کنند که سیگنال های درد را مسدود می کنند و در نتیجه درد کاهش پیدا می کند. همچنین این تجهیزات به ترشح اندورفین کمک می کنند که درد یا ناراحتی را کاهش می دهد و با بهبود گردش خون اثر درمانی در بدن ایجاد می کند.

در ادامه چند مورد از مهم ترین دستگاه های شرکت مداریا را معرفی می کنیم که علاوه بر تناسب اندام در زمینه تجهیزات پزشکی فیزیوتراپی نیز موثر عمل می کنند.

ایمپریوم مد 400 در تجهیزات پزشکی فیزیوتراپی

ایمپریوم مد 400 یکی از جدیدترین دستگاه ها در زمینه فیزیوتراپی و تناسب اندام است که مجهز به جدیدترین تکنولوژی است و از طریق انتشار انرژی رادیوفرکانس با شدت بالا (400 وات) گرمای درون زا ایجاد می کند.

تکنولوژی به کار رفته در ایمپریوم در نوع خود منحصر به فرد است و ثبت بین الملل هم شده است. دستگاه ایمپریوم مجهز به سیستم هوشمند است که می تواند اثر درمانی مشخصی داشت باشد و برای فعال کردن و تسریع و تقویت اثرات درون سلولی و برون سلولی در بافت انسان طراحی شده و می تواند بافت را از شرایط ناکارآمد و پاتولوژیک رها کند.

این دستگاه به دلیل لوازم جانبی متنوعی که دارد، دارای طیف گسترده ای از کاربردهای درمانی است و علاوه بر فیزیوتراپی، در تناسب اندام و لیفت پوست نیز کاربرد دارد. تاثیراتی که ایمپریوم بر روی بافت ها و عضلات می گذارد و این دستگاه را در بین سایر تجهیزات پزشکی فیزیوتراپی، به شرح زیر می باشند:

• حرارت درمانی درون زا (دیاترمی): با انتقال انرژی درون بافت ها در حالت خازنی (capacitive) یا مقاومتی (resistive).
• انقباض ماهیچه های مخطط و صاف که همراه با گرما درمانی thermotherapy یا بدون آن انجام می شود.
• لرزش مکانیکی در ترکیب با مادون صوت

اسلیم فیت

اسلیم فیت یکی دیگر از تجهیزات پزشکی فیزیوتراپی است که در تناسب اندام و لیفت و جوانسازی پوست نیز موثر است. در زمان استفاده از اسلیم فیت در تناسب اندام، ایجاد گرما به افزایش گردش خون به ناحیه آسیب دیده کمک می کند و همچنین انقباضات عضلانی پیاپی در منطقه به رفع درد و گرفتگی کمک می کند.

دستگاه اسلیم فیت قادر است نوعی ورزش هوازی را در عضلات شبیه سازی کند و عمق نفوذ انرژی آن بالاست. اسلیم فیت دارای هندپیس های مختلفی است که هر یک کاربرد ویژه ای دارد.

دستگاه mCare

این دستگاه دارای منوی Pain ویژه فیزیوتراپی، می باشد. با تنظیم دستگاه در حالت Pain و حرکت خاص دست بر روی موضع درد، خونرسانی در ناحیه افزایش پیدا می کند. توجه داشته باشید که در حرکت دست شناخت عضله اهمیت زیادی دارد، به همین جهت حرکت هندپیس روی عضله باید توسط فیزیوتراپیست انجام می شود.

افزایش گردش خون و گرما در ناحیه مورد نظر به کاهش درد و رفع گرفتگی کمک زیادی می کند.

شرکت مداریا تولید کننده به روزترین تجهیزات پزشکی و فروش دستگاه های فیزیوتراپی، آخرین گزینه درمانی را به کلینیک فیزیوتراپی شما ارائه می دهد. برای اطلاع از قیمت تجهیزات فیزیوتراپی و خرید دستگاه فیزیوتراپی لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید.