وبینار اختلالات کف لگن و معرفی انرژی هیگز

اختلالات کف لگن یکی از شرایط بالینی شایع در بین خانم هاست، طبق آمار 32 درصد خانم های 27 تا 65 سال به اختلالات کف لگن دچار هستند و این آمار در سنین بالا بیشتر می شود؛ از هر 2 خانم بالای 50 سال یک نفر به یکی از اختلالات کف لگن دچار است.
میزان شیوع این مشکل باعث شده که روش های مختلفی برای درمان آن معرفی شود، آنچه در بین روش های معرفی شده اهمیت دارند، غیر تهاجمی بودن و میزان اثربخشی آنهاست. شرکت مداریا، پیشگام در معرفی به روزترین تکنولوژی ها و جدیدترین روش های درمانی غیر تهاجمی، با هدف معرفی روشی جدید برای درمان اختلالات کف لگن، اقدام به برگزاری وبیناری با عنوان درمان اختلالات کف لگن و معرفی انرژی هیگز نموده است.
این وبینار در روز جمعه، 14 آذر ماه 1399 و با حضور پرشکان و متخصصین در حیطه زنان و زایمان و اورولوژی برگزار شد. سخنرانان این وبینار عبارتند از:
آقای آرش رضایی کلانتری، مدیر عامل شرکت مدریزالتز امریکا و مخترع دستگاه هیگز، آقای رضایی در این وبینار در رابطه با فلسفه هیگز و فناوری دستگاه هیگز توضیحاتی را بیان کردند.

وبینار2

دکتر آتنا شفایی، جراح و متخصص زنان، زایمان و فلوشیپ زیبایی زنان؛ دکتر شفایی سخنرانی خود را با مقایسه انرژی هیگز و لیزر ادامه داده و در مورد برتری های انرژی هیگز نسبت به لیزر سخنانی بیان کردند.
دکتر شیرین شمس، متخصص زنان، زایمان و زیبایی و فلوشیپ زیبایی زنان؛ دکتر شمس در مورد روش های جراحی، عوارض این روش ها و برتری های روش هیگز نسبت به روش های جراحی اطلاعاتی به پزشکان حاضر دادند.
لازم به ذکر است بیش از 200 پزشک متخصص زنان و زایمان، ماما و همچنین پزشک عمومی در این وبینار حضور داشتند. در انتهای وبینار نیز به پرسش های پزشکان حاضر در مورد عملکرد انرژی هیگز پاسخ داده شد.