گزارش وبینار جدیدترین روش های درمانی در زیبایی زنان

افزایش سن، بارداری و زایمان مهم ترین عواملی هستند که بر روی ناحیه خصوصی بانوان تاثیر می گذارد. این عوامل نه تنها باعث گشادی و شلی واژن می شوند بلکه تغییر شکل و عدم تقارن ناحیه خصوصی را هم به دنبال دارند. تنگ کردن و زیبایی واژن درخواست بسیاری از بانوان است که با تغییر رفتارهای جنسی و باورهای فرهنگی طرفداران زیادی به خود جذب کرده است. امروزه روش های تهاجمی و غیرتهاجمی زیادی وجود دارند که برای جوانسازی و تنگ کردن واژن مورد استفاده قرار می گیرند. آنچه در تمام عمل ها و فرایندهای پزشکی مطرح است به حداقل رساندن درد و آسیب و دریافت نتایج بالینی مطلوب است.

شرکت دانش بنیان مایا اسلیم آریا (مداریا)، در جهت معرفی درمان های نوین در زیبایی زنان و در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خود بر آن شد که وبینار بین المللی برگزار کند.

در این ورکشاپ بین المللی متخصصینی از کشورهای ایران، امریکا و لهستان حضور داشتند و از تجربیات خود در مورد روش های درمانی نوین سخن گفتند.

روش های مورد بحث در این وبینار انرژی هیگز و پلاسما می باشند که هر یک به تنهایی به جوانسازی اندام خصوصی بانوان و رفع مشکلات و بیماری های زنان کمک می کنند و ترکیب این دو با هم یک کلینیک فوق تخصصی پیشرفته را ایجاد می کند و به دنبال آن پزشک هیچ یک از گزینه های درمانی خود را از دست نخواهد داد.

روش های درمان در زیبایی زنان

مشاهده خرسندی در سیمای بیماران، پزشکان و کل جامعه خواسته شرکت مداریاست و این خرسندی صرفا در نتیجه درمان های کم هزینه، کم درد، بدون عارضه، با نتایج بالینی طولانی مدت و بدون عود برای بیمار حاصل می شود و همچنین از پزشک کمترین میزان انرژی را می گیرد.

عوارض جانبی همیشه جزئی از درمان بوده اند، اما امروزه دیگر عارضه جانبی نمی تواند و نباید بخشی از درمان باشد، حداقل در فرایندهای زیبایی عوارض جانبی هیچ جایگاهی ندارند.

اساس کار دستگاه هیگز انرژی رادیوفرکانس گرمایشی کششی است که فعالیت های زیستی را تحریک می کند و به این وسیله به جوانسازی سلول ها کمک می کند. درمان با هیگز بدون نیاز به بیهوشی و محدودیت سنی و بدون گذراندن دوره نقاهت انجام می شود. هیگز برای رفع مشکلات ناحیه تناسلی به کار گرفته می شود، از جمله اندیکاسیون های درمانی دستگاه هیگز عبارتند از: جوانسازی واژن، درمان بی اختیاری ادرار، رفع گشادی واژن، درمان واژینیسموس و مقاربت دردناک، رفع افتادگی رحم و سفید کردن ناحیه تناسلی.

دستگاه پلکسر نیز به عنوان نخستین ابزار جراحی نرم تحولی نوین در پزشکی به وجود آورده و چند کاره بودن این دستگاه و کنترل دقیق بر میزان انرژی منتقل شده به بافت، آن را از سایر دستگاه های مشابه خود متمایز نموده است. دستگاه پلکسر پلاس علاوه بر پوست، در دندانپزشکی و چشم پزشکی نیز موثر عمل می کند.

دستگاه هیگز و پلکسر در کنار هم و با به کارگیری به روزترین تکنولوژی ها، گزینه های درمانی نوین هستند که پزشک و بیمار را به خواسته خود می رسانند.

سخنرانان حاضر در این وبینار به شرح زیر می باشند:

• آقای آرش رضایی کلانتری، مدیر عامل شرکت مدریزالت امریکا در کالیفرنیا (رویکردهای نوین زیبایی زنان در امریکا)
• دکتر اگنیسکا نالوشنسکا، متخصص زنان و زایمان، از لهستان (ترکیب تکنولوژی های نوین در درمان های زیبایی زنان)
• دکتر شیرین شمس، متخصص زنان، زایمان و زیبایی و فلوشیپ جراحی زیبایی زنان از ایران (انرژی هیگز، انرژی پلکسر؛ دستاورها و نتایج بالینی)
لازم به ذکر است که این وبینار بین المللی در روز جمعه 24 مرداد 1399 برگزار شد و در آن بیش از 200 پزشک متخصص زنان و زایمان، ماما، پزشک عمومی، متخصصین پوست و اورولوژیست حضور داشتند.